REKLAMA

iPhone w 2024 roku będzie ogromny. Haczyk: tylko w wersji dla bogaczy

Ekrany iPhone'ów to niby standard: od lat dostajemy prawie to samo, tylko że z innym tyłem/odrobinę większą kamerką. Bo co można poprawić w idealnym smartfonie? Nic. Ale żeby się nie znudził fanom, można zawsze coś zmienić, "aby było o czym mówić". I tak też może być za rok z iPhone'em 16 Pro i Pro Max:

09.05.2023 10.04
iphone 14 pro max test aparat
REKLAMA

Większy ekran w iPhone'ach 16 z 2024 roku?

REKLAMA

Na to wygląda. Analityk Ross Young, który często ma rację w przypadku rzeczy związanych z ekranami, informował nas, że Apple zamierza wprowadzić większego MacBooka Air z 15-calowym ekranem w 2023 roku. Czy teraz będzie miał rację co do następnych iPhone'ów? Oby!

W tym momencie największe wyświetlacze oferowane przez Apple w iPhone'ach to 6,12 i 6,69 cala. Dużo? Mało? Dla niektórych to już niewystarczająco.

iphone-14-pro-max-kontra-iPhone-13-pro-max ekran
iPhone 14 Plus czy iPhone 14 Pro Max

Analityk na Twitterze podał, że nadchodzące w następną jesień iPhone'y Pro (sorki fani bazowych wersji) będą wyposażone w ekrany o wielkości 6,2x i 6,8x cala. O co chodzi z tym "x"? Ross ujawni te dziesiętne liczby za dwa tygodnie. Najprawdopodobniej będzie chodziło o 6,28 i 6,89 cala.

Przeczytaj także:

REKLAMA

Ale w zaokrągleniu, jak podaje MacRummors, mamy dostać 6,3 i 6,9 cala, odpowiednio w iPhone'ie 16 Pro i 16 Pro Max / Ultra. Tak, prawie 7 cali w telefonie. Pamiętacie, jak kiedyś wszystko powyżej 6 cali było uważane za ogromne?

Tylko spokojnie, spokojnie. To trochę jak wróżenie z fusów. Jeszcze nieco mniej niż półtora roku do premiery iPhone'ów 16. Przed nami jeszcze start 15. odsłony i ogromnych zmian pod tytułem "USB-C".

REKLAMA
Najnowsze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA