Rząd miał budować nadajniki, ale się rozmyślił. Co dalej z siecią 5G w Polsce?
Redukcja tzw. białych plam, a także pozbycie się przeszkód i barier technologicznych w transformacji cyfrowej wsi oraz małych miast - tak wyglądała część Krajowego Planu Odbudowy poświęcona cyfrowym technologiom na co dzień. Teraz jednak rząd rewiduje swoje plany wobec KPO, a wraz ze zmianami w planie całkowicie porzuca inwestycje w 4200 stacji bazowych sieci 5G.

REKLAMA