REKLAMA
  1. Spider's Web
  2. Technologie
  3. Zakupy

Fantastyczne okazje na szczoteczki do zębów z okazji Amazon Prime Day

Produkty do higieny jamy ustnej od Oral-B i Philipsa dostępne są na Amazonie w nowych, niższych cenach. Czas promocji jest ograniczony, więc ewentualna decyzja o zakupie musi być podjęta dość szybko. W jej podjęciu pomoże poniższy przegląd najlepszych ofert.

13.07.2022
18:13
szczoteczki do zębów okazje amazon prime day
REKLAMA

Dołącz do Amazon Prime z tego linku, skorzystaj z promocji (30 dni za darmo) i kupuj taniej podczas pierwszego Amazon Prime Day w Polsce. Listy najlepszych ofert znajdziesz tutaj.

REKLAMA

Według badań przeprowadzonych w 2020 r. na zlecenie Colgate, Polacy nie zmieniają szczoteczki do zębów odpowiednio często. Aż 78 proc. robi to tylko wtedy, kiedy zauważa, że szczoteczka jest zniszczona. A jedynie połowa robi to po przebytej infekcji. To samo badanie wykazuje jednak, że 81 proc. Polaków wykazuje chęć podjęcia kroków w stronę poprawy zdrowia, w tym tego związanego z uzębieniem.

Czytaj też:

Dobrze się składa, bo wśród licznych promocji dla członków Amazon Prime znalazła się szeroka oferta produktów Philipsa i Oral-B. Jest w czym wybierać, a rabaty są w wielu przypadkach bardzo wysokie. Chętnych odsyłam na samodzielne łowy, pozostałych - przytłoczonych szerokim wyborem - zachęcam do lektury poniższego przeglądu. Znajdują się w nim najciekawsze modele z najlepszymi rabatami.

Amazon Prime Day - najlepsze oferty na szczoteczki do zębów.

 class="wp-image-2259426"
Oral-B Smart 5 CrossAction 590

W zestawie Oral-B Smart 5 CrossAction 590 klient znajdzie dwie szczoteczki (białą i czarną) i dołączone gratis etui podróżne. To szczoteczki soniczne, mające unikalny kształt okrągłej główki. Jej ruchy oscylacyjne rozbijają płytkę nazębną, ruchy rotacyjne wymiatają ją, a ruchy pulsacyjne usuwają osad. Do wyboru użytkownika oddano pięć trybów pracy, w tym: PRO clean, wybielanie, pielęgnacja dziąseł oraz delikatne czyszczenie. Dodatkowo, można dobrać wymienną końcówkę dostosowaną do indywidualnych potrzeb. Połączona z szczoteczką aplikacja w czasie rzeczywistym monitoruje cały proces mycia zębów, pomaga poprawić technikę szczotkowania i na bieżąco informuje, jak lepiej możesz zadbać o ich zdrowie. Cena: 469 zł, co oznacza 24-procentową oszczędność.

Aby skorzystać ze zniżki, musisz założyć konto Amazon Prime.

 class="wp-image-2259429"
Oral-B Pro 3 3900 CrossAction

W dobrej cenie jest też zestaw Oral-B Pro 3 3900 CrossAction. Zawiera dwie szczoteczki (czarną i różową). Wbudowany timer pomaga szczotkować zęby przez 2 minuty oraz co 30 sekund sygnalizuje, że należy przejść do czyszczenia kolejnego obszaru jamy ustnej. Szczoteczka ta pomaga też chronić delikatne dziąsła dzięki czujnikowi siły nacisku, który zmniejsza prędkość szczotkowania oraz ostrzega, gdy użytkownik szczotkuje zęby zbyt mocno. Cena: 289,99 zł, co oznacza 8-procentową oszczędność. Tańsza wersja, z tylko jedną szczoteczką, dostępna jest w cenie 199,99 zł (23-procentowa oszczędność).

Aby skorzystać ze zniżki, musisz założyć konto Amazon Prime.

 class="wp-image-2259432"
Oral-B iO Series 9 Rose Quartz

Jeżeli ktoś szuka czegoś znacznie lepszego, to w bardzo dobrej cenie można kupić Oral-B iO Series 6 Black Lava. Wyróżnia ją liniowy napęd magnetyczny iO, któty precyzyjnie przekazuje moc do końcówek włókien. Te przesuwają się od zęba do zęba, wykorzystując mikrowibracje do zapewnienia skutecznego i przyjemnego szczotkowania. Czujnik siły nacisku sygnalizuje, że zęby są odpowiednio szczotkowane. Szczoteczka jest wyposażona w interaktywny wyświetlacz OLED, który dostarcza wskazówki w czasie rzeczywistym i umożliwia dostosowanie ustawień. Oral-B iO jest wspomagana algorytmami SI, które rozpoznają sześć stref jamy ustnej i zapewniają wskazówki w aplikacji Oral-B, umożliwiając możliwie najdokładniejsze szczotkowanie. Cena: 559,99 zł, co oznacza 24-procentową oszczędność. W cenie 799,99 zł (25-procentowa oszczędność) dostępna jest limitowana, fioletowa edycja kolorystyczna z dodatkowym trybem czyszczenia. Za dodatkową dopłatą (999,99 zł, 29-procentowa oszczędność) jest kolor różowy, dokładniejsza analiza jamy ustnej, szybka magnetyczna ładowarka i podróżne etui.

Aby skorzystać ze zniżki, musisz założyć konto Amazon Prime.

 class="wp-image-2259435"
Oral-B Io Black Onyx

Stylową i ciekawą propozycją jest też Oral-B Io Black Onyx. Ta również jest wyposażona w liniowy napęd magnetyczny iO, czujnik siły nacisku, interaktywny wyświetlacz OLED i sztuczną inteligencję, która rozpoznaje 6 stref jamy ustnej i zapewnia wskazówki w aplikacji Oral-B. Do szczoteczki dołączona jest szybka magnetyczna ładowarka, która ładuje szczoteczkę w około 3 godziny, a także z etui podróżne. Cena: 653,99 zł, co oznacza 6-procentową oszczędność.

Aby skorzystać ze zniżki, musisz założyć konto Amazon Prime.

 class="wp-image-2259438"
Oral-B Smart Sensitive

Osoby o wrażliwym uzębieniu powinny zwrócić uwagę na Oral-B Smart Sensitive. Łączy się z aplikacją mobilną Oral-B i poprawia sposób szczotkowania, podając informacje zwrotne w czasie rzeczywistym. Szczoteczka pomaga chronić delikatne dziąsła dzięki technologii kontrolującej siłę nacisku, która zmniejsza prędkość szczotkowania oraz ostrzega, gdy użytkownik szczotkuje zbyt mocno. Szczoteczka posiada także funkcję Smart Coaching, dzięki której użytkownik poprawia swoje nawyki związane ze szczotkowaniem zębów. Cena: 329,99 zł, co oznacza 27-procentową oszczędność.

Aby skorzystać ze zniżki, musisz założyć konto Amazon Prime.

 class="wp-image-2259441"
Philips Sonicare 3100 series HX3675

Uwagę zwraca też oferta na szczoteczkę soniczną Philips Sonicare 3100 series HX3675. Wbudowane w nią zegary SmarTimer i QuadPacer wskazują zalecany czas czyszczenia poszczególnych obszarów jamy ustnej. Szczoteczka wyposażona jest w czujnik ciśnienia, a jej czas operacyjny, według producenta, to aż 14 dni. Cena: 207,99 zł, co oznacza 25-procentową oszczędność.

Aby skorzystać ze zniżki, musisz założyć konto Amazon Prime.

Co jeszcze warto wiedzieć o Amazon Prime Day?

Akcja promocyjna o nazwie Prime Day zorganizowana została dla tych klientów Amazonu, którzy opłacają abonament Amazon Prime. Subskrypcja kosztuje 49 zł rocznie (lub 10,99 zł miesięcznie), a do tego nowi użytkownicy mogą korzystać z tej oferty przez 30 dni za darmo.

Zniżki dostępne wyłącznie dla subskrybentów Amazon Prime to nie jedyny bonus, na jaki mogą liczyć klienci. Do tego dochodzą darmowe dostawy i to bez minimalnej kwoty zamówienia. W pakiecie są też usługi Amazon Prime Gaming oraz Amazon Prime Video (VOD z serialami i filmami online).

Na Facebooku działa już grupa Amazon.pl Najlepsze Okazje. Dołącz teraz. Nie przegap dobrych ofert.

REKLAMA

Dołącz do Amazon Prime z tego linku, skorzystaj z promocji (30 dni za darmo) i kupuj taniej podczas pierwszego Amazon Prime Day w Polsce. Listy najlepszych ofert znajdziesz tutaj.

Publikacja zawiera linki afiliacyjne Grupy Spider's Web.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA