REKLAMA
  1. Spider's Web
  2. Technologie
  3. Gry

Tydzień PS Plus Premium za darmo. Dla każdego, nie trzeba aktywnego abonamentu

Kilka tygodni temu Sony rozbiło swoją abonamentową ofertę PS Plus na kilka poziomów: Essential, Extra oraz Premium. Teraz każdy posiadacz konsoli PlayStation może przetestować nowe benefity, korzystając z darmowego tygodnia testowego.

18.07.2022
17:39
ps plus essential extra premium abonament subskrypcja
REKLAMA

Rozbicie abonamentu PS Plus na trzy zróżnicowane poziomy z odmiennymi benefitami to duża sprawa. Po raz pierwszy w historii polscy gracze mogą korzystać z usługi streamingu gier, wcześniej dostępnej jako PS Now wyłącznie w krajach zachodniej Europy. Poziomy Extra oraz Premium to także dodatkowy katalog gier możliwych do natychmiastowego pobrania i uruchamiania w ramach posiadanej subskrypcji.

REKLAMA

Teraz PS Plus Extra i PS Plus Premium można sprawdzić za darmo. Grania będzie na cały tydzień

Sony Interactive Entertainment uruchamia specjalną ofertę promocyjną pod nazwą tydzień próbny. To okres siedmiu dni darmowego dostępu do usług PS Plus z poziomu Extra bądź Premium, dla wszystkich posiadaczy konsol PlayStation. Gracz sam wybiera, który poziom subskrypcji chce testować przez bezpłatny tydzień, wskazując odpowiednią opcję bezpośrednio z poziomu samej konsoli bądź oficjalnej witryny internetowej.

Co najlepsze, tydzień próby mogą aktywować zarówno posiadacze aktywnego abonamentu PS Plus, jak i również osoby bez tej subskrypcji. Sony wyraźnie podkreśla, że z oferty mogą skorzystać wszyscy posiadacze konsol PlayStation. Jedyny warunek to dodanie metody płatności (np. karta) do swojego konta PSN, o ile wcześniej tego nie zrobiliście. Musimy ponadto pamiętać, aby zaraz po aktywowaniu bezpłatnego tygodnia z PS Plus wyłączyć automatyczne odnawianie subskrypcji. W przeciwnym przypadku Sony odnowi abonament Extra/Premium na kolejny miesiąc.

 class="wp-image-2265159"

Co sprawdzić podczas testowania PS Plus Extra i PS Plus Premium?

REKLAMA

Darmowy tydzień to świetna okazja, aby nadrobić zaległości z grami na wyłączność od PlayStation Studios. W ramach abonamentu możemy pobrać takie hity jak Demon's Souls, Death Stranding, Returnal, Ghost of Tsushima czy Marvel’s Spider-Man: Miles Morales. W kolekcji Sony znalazło się również kilka ciekawych gier zewnętrznych wydawców jak Final Fantasy 7 Remake Intergrade, Control, Assetto Corsa Competizione, Fallout 4 czy Greedfall.

Decydując się na testy poziomu Premium, zdecydowanie polecam dać szansę retro klasykom z pierwszego oraz drugiego PlayStation. Emulator gier z PSX jest przyzwoity, natomiast gry dla PS2 wciąż potrafią być zaskakująco grywalne. PS Plus Premium umożliwia także strumieniowanie gier z PS3 oraz nowszych platform Sony, chociaż sama jakość obrazu pozostawia dla mnie nieco do życzenia.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA