REKLAMA
  1. Spider's Web
  2. Technologie
  3. Zakupy

Właśnie trwa Letnia wyprzedaż na Allegro. Oto najlepsze oferty z tanią elektroniką

Allegro ruszyło właśnie z letnią wyprzedażą. Klienci serwisu mogą liczyć na zniżki sięgające nawet 40 proc. Sprawdzamy, jakie urządzenia elektroniczne można kupić obecnie w dobrych cenach i na co jeszcze mogą liczyć klienci, w tym abonenci Allegro Smart!.

12.07.2022
8:09
Letnia wyprzedaż na Allegro - przegląd promocji na elektronikę
REKLAMA

Wejdź na Allegro z tego linku i skorzystaj z niskich cen i wyprzedaży do -40 proc.

Świetna wiadomość dla klientów Allegro. Nie trzeba czekać aż do jesieni na festiwal wyprzedaży i Allegro Smart! Week, żeby kupić masę produktów w niskich cenach. W ramach wakacyjnej akcji promocyjnej serwis promuje atrakcyjne oferty produkty, w tym takie ze zniżkami sięgającymi nawet 40 proc. Pojawiły się też specjalne Smart! Okazje dla abonentów usługi Allegro Smart!

REKLAMA

Czytaj też:

Wakacyjna wyprzedaż Allegro

Akcja promocyjna na wakacje ruszyła w poniedziałek 11 lipca i potrwa do czwartku 14 lipca 2022 r. W tych dniach klienci otrzymają dodatkowe 30 Monet Allegro za zakupy z działu Elektronika na kwotę 500 zł, które potem można wymienić na zniżki przy kolejnych zakupach.

Na tym atrakcje się nie kończą. Serwis przygotował szereg atrakcyjnych ofert w dobrej cenie, a tysiące produktów przeceniono, przy czym zniżki sięgają 40 proc. A jakie konkretnie produkty można kupić? Poniżej znajduje się lista przykładowych ofert na elektronikę z Allegro:

Co jeszcze można kupić teraz taniej na Allegro?

Oferty przygotowane w ramach wakacyjnej wyprzedaży Allegro można znaleźć na specjalnej stronie akcji. Elektronika to przy tym nie jest jedyna kategoria, w której znalazły się przecenione produkty. Sporo atrakcyjnych ofert można znaleźć w kategoriach takich jak Dom i ogród, Zdrowie i uroda, Motoryzacja, Dziecko czy Kultura.

Oprócz tego serwis przygotował okazje dla tych klientów, którzy wykupili Allegro Smart!

To właśnie dla abonentów przygotowano Gorące Okazje. W ramach wyjątkowych zniżek tylko dla subskrybentów wczoraj można było kupić między innymi płytę indukcyjną Bosch PIE631FB1E za 1412,10 zł oraz dalmierz laserowy HT-40 za 72,60 zł. Nowe oferty pojawiać się będą codziennie o godzinach 10:00, 12:00, 15:00, 18:00, 20:00 i 22:00.

Allegro zapewnia ekspresowe dostawy i wygodne płatności

REKLAMA

Klienci serwisu Allegro, którzy zdecydują się skorzystać z promocji w ramach letniej wyprzedaży, mogą wybrać jedną z wielu metod dostawy. Paczki można zamawiać zarówno do automatów paczkowych, jak i do punktów odbioru. Do tego dochodzi opcja przesyłki kurierskiej prosto pod drzwi klienta.

W przypadku osób, które zdecydują się wykupić opcjonalny abonament Allegro Smart!, można skorzystać z darmowej dostawy przy zamówieniach na kwotę min. 40 zł od jednego sprzedawcy. Subskrypcja kosztuje 10,99 zł miesięcznie lub... 49 zł za rok. Aż żal nie skorzystać.

Wejdź na Allegro z tego linku i skorzystaj z niskich cen i wyprzedaży do -40 proc.

Publikacja zawiera linki afiliacyjne Grupy Spider’s Web

REKLAMA
Najnowsze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA