REKLAMA
  1. Spider's Web
  2. Technologie
  3. Zakupy

Na Allegro ceny spadły do -40%. Ruszyły letnie wyprzedaże 2022

Na festiwal wyprzedaży nie trzeba czekać aż do listopada. Na Allegro właśnie rozpoczyna się lato niskich cen, w ramach którego tysiące produktów dostępne są w niższych cenach. Posiadacze Allegro Smart! mogą liczyć na specjalne Smart! Okazje, a pomiędzy 11 a 14 lipca każdy większy zakup w dziale elektronika będzie gwarantował dodatkowe Monety

11.07.2022
8:19
Promocje na Allegro. Ruszyły letnie wyprzedaże 2022
REKLAMA

Wejdź na Allegro z tego linku i skorzystaj z niskich cen i wyprzedaży do -40%.

Od poniedziałku 11 lipca na Allegro rozpoczyna się lato niskich cen. W ramach akcji ceny tysięcy produktów zostają obniżone, natomiast posiadacze Allegro Smart będą mogli liczyć na kolejne setki produktów w niskich cenach.

REKLAMA

Skorzystaj z niskich cen na Allegro

W ramach lata niskich cen w niższych cenach będzie można kupić m.in. elektronikę - produkty takie jak:

Ponadto posiadacze Allegro Smart podczas Lata niskich cen mają dostęp do setek ofert w ramach limitowanych Smart! Okazji. Nowe Smart! Okazje dostępne są każdego dnia o godzinie 10 rano.

Oferty przygotowane w ramach lata niskich cen można znaleźć na specjalnej stronie akcji. W czasie festiwalu w niższych cenach można kupić nie tylko produkty z kategorii elektronika, ale także dom i ogród, zdrowie i uroda, motoryzacja, dziecko czy kultura.

 class="wp-image-2254041"
Letnia wyprzedaż na Allegro

Oprócz tego osoby, które pomiędzy 11 a 14 lipca dokonają zakupów za minimum 500 zł w kategoriach elektronika lub ogród otrzymają 30 Monet Allegro do wykorzystania podczas przyszłych zakupów.

REKLAMA

Ekspresowe dostawy i wygodne płatności

Klienci mogą wybierać spośród wielu metod dostawy oferowanych przez Allegro, w tym największej w Polsce sieci automatów paczkowych i punktów odbioru czy kurierem „pod drzwi”. Ponadto klienci posiadający pakiet Allegro Smart! mogą skorzystać z darmowych dostaw, pod warunkiem, że ich zamówienie od jednego sprzedającego przekroczy 40 zł. Usługa Smart kosztuje 49 zł rocznie lub 10,99 zł miesięcznie. Zwraca się dosłownie po kilku zakupach.

Wejdź na Allegro z tego linku i skorzystaj z niskich cen i wyprzedaży do -40%.

Publikacja zawiera linki afiliacyjne Grupy Spider’s Web

REKLAMA
Najnowsze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA