Masz PlayStation, a twój kolega Xboksa? W FIFA 22 zagracie wspólnie
Electronic Arts ogłosiło, że już niedługo rozpoczną się pierwsze testy funkcji cross-play dla gry FIFA 22. Oznacza to, że w przewidywalnej przyszłości wspólnie będą mogli bawić się posiadacze konsol Xbox i PlayStation, a także Stadii. Niestety jest pewien haczyk.

REKLAMA