Taki widok to coraz częściej rzadkość. Wycinka drzew obejmuje też ścieżki rowerowe
Wycinka drzew kojarzy nam się z betonowymi placami, patodeweloperką czy w końcu inwestycjami drogowymi. Tymczasem nieco ciszej jest o drzewach, które zostają ścięte po to, aby wybudować ścieżki rowerowe. Pomysł tak naprawdę jest podwójnie szkodliwy, bo traci natura oraz sami rowerzyści.

REKLAMA