REKLAMA
  1. Spider's Web
  2. Technologie
  3. Zakupy

Realme znowu rozpycha się na polskim rynku. Realme Narzo 30 5G w naprawdę dobrej cenie na start

Kolejny smartfon Realme w Polsce, kolejny bardzo atrakcyjnie wyceniony. Za obsługujący 5G Realme Narzo 30 w promocji kupicie za 799 zł. Choć trzeba się spieszyć.

09.08.2021
10:08
Realme Narzo 30 5G w dobrej cenie na Allegro
REKLAMA

Realme to firma, która idzie śladem wytyczonym kiedyś przez Xiaomi – pisał o strategii Chińczyków Marcin. Za nieduże pieniądze dostajemy sprzęty, które gwarantują jakość znaną z dużo droższych modeli. Tak było choćby w przypadku Realme GT.

REKLAMA

Teraz w Polsce pojawia się kolejny sprzęt: Realme Narzo 30 5G. Chętni zapłacą za niego 899 zł w wariancie 4/128 GB. To atrakcyjna cena, bowiem główny rywal, jakim jest Poco M3 Pro 5G, kosztuje tysiąc złotych, a na dodatek dostępny jest w wersji 4/64 GB.

Premiera 9 sierpnia, a przez 48 godzin można go kupić za 799 zł

Między innymi na Allegro kupimy telefon w wersji zarówno niebieskiej, jak i srebrnej.

Czyli już na premierę kosztuje mniej niż Realme 8 5G, którego Realme Narzo 30 5G jest swego rodzaju… klonem. To po co kupować nowy telefon, skoro można mieć Realme 8 5G? Diabeł tkwi w szczegółach.

realme narzo 30 5g w promocji Flash Sale na Allegro class="wp-image-1815547"
Realme Narzo 30 5g w promocji Flash Sale na Allegro

O jednym już wspomnieliśmy – cena. Poza tym z pierwszych wrażeń wynika, że Realme Narzo 30 5G wizualnie prezentuje się lepiej niż „ósemka”. Poza tym smartfon będzie szerzej dostępny i znajdziemy go w takich sieciach jak RTV Euro AGD, x-kom, Media Expert, Komputronik oraz sklepy Realme.

realme narzo 30 5g w promocji Flash Sale na Allegro class="wp-image-1815544"
Realme Narzo 30 5g w promocji Flash Sale na Allegro

Fakt, że Realme Narzo 30 5G przypomina starszego kuzyna, oznacza także przejęcie jego zalet. Wśród nich można wymienić całkiem niezły jak na tę cenę aparat, o którym Dawid pisał tak:

Jeżeli zaś chodzi o zestaw aparatów, to mamy tu aparat główny 48 megapikseli, a do tego aparat portretowy monochromatyczny oraz aparat makro, oba z matrycami 2 megapiksele. Zdjęcia robione przez smartfon są wystarczające na Facebooka i powinny wystarczyć mniej wymagającym użytkownikom.

REKLAMA

Wadą był brak szerokiego obiektywu, który świetnie nadaje się do zdjęć krajobrazowych, ale cóż – za 800 zł trudno oczekiwać wszystkiego.

Za to dostajemy porządny sprzęt, który powinien zadowolić użytkowników sprawdzonymi rozwiązaniami, jak robił to Realme 8 5G. Chińska firma wypuszcza do Europy kolejną nowość, która kusi możliwościami za niską cenę.

REKLAMA
Najnowsze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA