REKLAMA
  1. Spider's Web
  2. Technologie

Komentarze internautów i opinie klientów od teraz na firmowym Slacku. Ruszyła integracja z polskim Brand24

Slack integruje się z dziesiątkami różnych usług. Dzisiaj do szerokiego portfolio dołączył polski serwis do monitoringu internetu. Na odbieranie powiadomień z tej usługi pozwala integracja Brand24 z wybranymi kanałami na Slacku.

06.04.2016
18:02
Integracja Brand 24 i Slacka. Wątkowanie na Slacku. Slack
REKLAMA
224 interakcji
dołącz do dyskusji
REKLAMA

Brand 24 jest jednym z najbardziej rozpoznawalnych polskich startupów poza granicami naszego kraju. Firma działa na rynku globalnym, zdobywa klientów z całego świata i cieszy się bardzo dobrą prasą zarówno wśród mediów, jak i u użytkowników.

Integracja Brand24 ze Slackiem to bardzo dobry ruch.

Slack to z kolei amerykański startup, który w kilka lat stał się poważnym graczem na rynku. W przeciwieństwie do wielu młodych firm technologicznych jego twórcy dobrze wiedzą, na czym chcą zarabiać, udostępniając odpłatnie swoją platformę w wersji premium innym przedsiębiorstwom.

Integracja Brand24 i Slacka class="wp-image-489706"

Brand24 dobrze wie, że Slack jest na topie. Polski startup rozumie, czemu na całym świecie zespoły zachwyciły się tym narzędziem. Integracja Brand24 i Slacka ułatwi pracę wielu osobom monitorującym na bieżąco wzmianki o ich w firmie w internecie.

Brand24 tłumaczy, dlaczego warto było wdrożyć wsparcie dla ich usługi na platformie Slack.

Oprogramowanie dostarczane przez Slacka to narzędzie do komunikacji pomiędzy pracownikami firmy. Brand24 z kolei pozwala pracownikom organizacji dotrzeć do dyskusji na temat ich firmy w dowolnym miejscu w sieci - gdzie czas reakcji ma kluczowe znaczenie.

Nie oznacza to oczywiście, że Slack stanie się nakładką na Brand24. Na wybranym kanale mogą pojawiać się najważniejsze powiadomienia, ale nie zastąpi to możliwości, jakie daje przejrzenie wszystkich wiadomości w panelu administracyjnym polskiej usługi.

Integracja Brand24 i Slacka class="wp-image-489707"
Połączyliśmy Brand 24 ze Slackiem serwisu Bezprawnik.pl

Brand24 i Slack - polskie konta też działają.

REKLAMA

Integracja Brand24 i Slacka ma sprawić, że pracownicy będą bardziej produktywni i będą mogli szybciej reagować na więcej wzmianek dotyczących ich firmy w sieci. Pozwoli to w prosty sposób oddelegować do włączenia się w wykrytą dyskusję najbardziej odpowiedniej do tego osoby.

Instrukcja stworzenia integracji Brand24 i Slacka znalazła się na stronie internetowej polskiego startupu i zamyka się tak naprawdę w kilku krokach. Jeśli macie problem z połączeniem polskiego konta, to musicie zmienić końcówkę w jego nazwie z .net na .pl. W ten sposób udało się Kubie Kralce połączyć konto Brand24 serwisu Bezprawnik.pl z redakcyjnym Slackiem.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA