Rząd chce - "dla dobra klientów " - ingerować w rozbudowę LTE. Operatorom się to nie podoba
Budowa jednej sieci LTE dla wszystkich ma być odpowiedzią przedstawicieli rządu na trwający od dawna spór operatorów i UKE o rozdysponowanie pasma 800 MHz. Kto na tym zyska, a kto straci?
REKLAMA
