MWC i CeBIT to impreza dla prasy i grubych ryb. Ty prawdopodobnie tam nie wejdziesz
Niedawno zakończyły się targi CeBIT, które kilka lat temu były niemal najważniejszym wydarzeniem w branży IT na świecie, a na pewno w Europie. Czasy jednak się zmieniają i teraz najważniejszym wydarzeniem tego typu można określić Mobile World Congress. Nie warto jednak jechać na ani jedną, ani drugą imprezę, bo pokazuje się tam niewiele ciekawych urządzeń. To miejsca do promowania siebie, swojego biznesu i ustalania interesów, nie zaś do pokazywania premierowych produktów i kontaktu ze zwykłymi zjadaczami chleba lub bitów.

REKLAMA