REKLAMA

Kup telewizor, a Sony odda ci 3000 zł. Promocja w sam raz przed Euro 2024

Do Euro został tydzień, to ostatni dzwonek, żeby kupić nowy telewizor i oglądać spotkania w najwyższej możliwej jakości, a przy okazji zabezpieczyć sobie dobry sprzęt na kilka najbliższych lat. Sam wstrzymywałem się z zakupem nowego urządzenia, licząc na dobre promocje w czerwcu. Właśnie taką znalazłem.

21 godzin temu
Sony Bravia 9
REKLAMA

Sony należy do ścisłej czołówki najlepszych producentów telewizorów, a ich tegoroczna seria Bravia XR z innowacyjnym procesorem przetwarzania obrazu tylko to potwierdza. Sony XR, bo tak nazywa się ten procesor, jako pierwszy na świecie stara się naśladować sposób, w jaki ludzie postrzegają obraz i dźwięk. Dzięki zaawansowanym algorytmom analizuje wyświetlane treści i dostosowuje ustawienia tak, żeby wyglądały jak najbardziej zbliżone do rzeczywistości.

REKLAMA

Potrafi poprawnie zidentyfikować nawet odcień skóry, kolor włosów, a także np. elementy tła w firmie, a następnie dobiera najlepsze ustawienia. Czym to się różni od typowych procesorów obrazów? Szczegółowością. W zwykłych sprawdzane są po prostu większe partie obrazu, np. kolor czy kontrast, natomiast Sony XR bada setki tysięcy elementów jednocześnie, tak żeby nadać obrazowi realizmu, bo ludzkie oko skupia się na punktach przyciągających uwagę, np. w trakcie meczu zawodnik przy piłce będzie bardziej wyeksponowany.

Teraz taki zaawansowany telewizor możesz kupić z cashbackiem

I to grubym. Do cashbacku kwalifikują telewizory Bravia XR 2024 z linii 2024 kupione w dniach od 3 czerwca do 14 lipca od jednego z autoryzowanych partnerów handlowych, czyli Media Markt, Media Expert, x-kom, RTV Euro AGD Salony Sony Center i scentre.pl. Po upływie co najmniej 14 dni od zakupu należy wejść na stronę promocji i zgłosić produkt. Jedna osoba może zgłosić maksymalnie dwa produkty. Zgłoszenia można dokonać od 17 czerwca do 11 sierpnia 2024 r. Następnie należy zalogować się na swoje konto My Sony (jak go nie mamy, to trzeba założyć) i przekazać następujące informacje:

  • Informacje o produkcie: model, numer seryjny, data zakupu i nazwa sklepu, w którym dokonano zakupu
  • dane zgłaszającego: imię, adres e-mail, adres korespondencyjny, dane do przelewu oraz numer telefonu.
  • Dowód zakupu
  • Zdjęcie z widocznym numerem seryjnym, dostępnym w menu telewizora.
  • Załącznik wystawionej opinii dla zakupionego modelu w formacie jpg, jpeg lub png. Opinia produktu powinna być umieszczona na stronie sprzedawcy danego produktu oraz zawierać zdanie: opinia wystawiona w akcji promocyjnej Sony.

Po zgłoszeniu zatwierdzamy je kodem PIN, który otrzymamy oddzielną wiadomością, a następnie czekamy do 28 dni na przelew cashbacku.

A jakie telewizory wchodzą do promocji?

Na szczycie mamy flagową serię Bravia 9, której wyróżnikiem jest wysoka jasność, głęboka czerń, świetny kontrast i naturalne kolory. Cashbackiem w wysokości 3000 zł objęty jest model o przekątnej 85 cali, natomiast mniejszy 75-calowy przyniesie nam zwrot 2500 zł. Niestety telewizory jeszcze nie są dostępne w sprzedaży, więc musicie chwilkę poczekać.

Więcej o telewizorach Sony na 2024 r. przeczytasz w:

Promocją objęta jest również seria 8, w skład której wchodzą trzy rozmiary matryc: 77 cali (cashback 2500 zł), 65 cali (800 zł zwrotu) i 55 cali (500 zł na konto). Na telewizory jeszcze chwilę poczekamy, ale zapowiadają się bardzo dobrze - dzięki matrycy OLED doskonale sprawdzą się do oglądania filmów i nocnych seansów.

Bez problemu za to kupimy telewizory z serii Bravia 7 z matrycą Mini LED, które świetnie sprawdzą się w grach, sporcie, ale i w filmach będą w stanie pokazać pazur. Cashbackiem objęte są trzy modele. Monstrualny 85-calowy, który kupicie pod tym linkiem:

IDŹ DO SKLEPU
Media Expert
SONY K-85XR70P
Media Expert

W tym przypadku zwrot wynosi 1500 zł. Kolejnym modelem jest Sony K-75XR0P z matrycą o przekątnej 75 cali. Zwrot na konto wynosi 1000 zł.

REKLAMA
IDŹ DO SKLEPU
Media Expert
Sony K-75XR0P
Media Expert

Ostatni model to K-65XR70 z najpopularniejszym rozmiarem matrycy, czyli 65 cali. W tym przypadku cashback wynosi 500 zł.

REKLAMA
Najnowsze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA