REKLAMA

Nowy monitor MSI wlatuje do Polski. Jeden, by we wszystkie gry grać

MSI wprowadził do Polski nowy monitor dedykowany dla graczy. To wyświetlacz, który nadaje się do wszystkich rodzajów gier jednocześnie.

24.06.2024 15.20
Nowy monitor MSI wlatuje do Polski. Jeden, by we wszystkie gry grać
REKLAMA

Nowy MPG 274URF QD to propozycja z wyższej półki dla tych bardziej wymagających graczy. Panel pracuje w rozdzielczości 4K przy wysokim odświeżaniu. Ma sprawdzić się w typowo e-sportowych tytułach, gdzie czas reakcji jest kluczowy, oraz dla tych, którzy cenią szczegółowość i wysoką jakość obrazu. Oto co jeszcze potrafi nowy monitor marki sygnowanej smokiem.

REKLAMA

Nowy monitor MSI wlatuje do Polski. Wysoka rozdzielczość i odświeżanie

Tak jak nazwa sugeruje, propozycja MSI bazuje na 27-calowym panelu. Za wyświetlanie obrazu odpowiada matryca wykonana w technologii rapid IPS wsparta technologią Quantum Dot. To połączenie gwarantuje nie tylko szybkość, ale i doskonalsze odwzorowanie kolorów, co jeszcze niedawno było rzadkością w szybkich monitorach dla graczy.

Matryca pracuje w rozdzielczości 4K (3840 x 2160 pikseli) przy częstotliwości odświeżania 160 Hz i ma gwarantować niski czas reakcji na poziomie 0,5 ms GTG. Jak możecie się domyślać, zastosowanie panelu 4K przy 27 calach będzie równoznaczne z niezwykle ostrym obrazem. Dzięki technologii Quantum Dot zapewniona jest doskonała kolorystyka, co czyni monitor świetnym wyborem do gier AAA. Oczywiście taki monitor sprawdzi się również do pracy (a po godzinach do gier).

Co więcej, monitor obsługuje wysoką częstotliwość na poziomie 160 Hz, co czyni go doskonałym wyborem do gier e-sportowych jak Counter Strike 2, Valorant, Fortnite, League of Legends. MSI MPG 274URF QD wspiera również technologię HDR (jest certyfikat VESA DisplayHDR 400) oraz oferuje szereg dodatkowych funkcji przydatnych dla użytkowników.

Jakich? Przede wszystkim do dyspozycji otrzymujemy przełącznik KVM, co pozwala podłączyć myszkę i klawiaturę bezpośrednio do wyświetlacza, umożliwiając ich działanie na wszystkich podłączonych komputerach/laptopach. Jest też tryb konsolowy, a więc obsługa VRR, ALLM, CES oraz podświetlenie MSI SpectrumBar na tylnej części. Ciekawa wydaje się funkcja Gaming Intelligence, aplikacja umożliwiająca sterowanie ustawieniami monitora z poziomu komputera, co pozwala szybko przełączać się między trybami obrazu dostosowanymi do różnych gier, bez konieczności grzebania w menu OSD monitora.

Do tego jest też opcja aktualizacji oprogramowania za sprawą USB, funkcja AI Vision zwiększająca ogólną jasność i nasycenie kolorów oraz pełen zestaw złączy: DisplayPort 1.4, HDMI 2.1, USB-C z funkcją przesyłania obrazu i ładowania o mocy 65 W, 2x USB-A, 1x USB-B. Monitor został wyposażony w podstawkę z funkcją pivot, ale nic nie stoi na przeszkodzie, aby skorzystać z ramienia z montażem VESA 75 x 75 mm. Monitor MSI MPG 274URF QD jest już dostępny w Polsce w cenie 2299 zł.

IDŹ DO SKLEPU
x-kom
Monitor MSI MPG 274URF QD
x-kom
REKLAMA

Więcej o monitorach przeczytasz na Spider's Web:

REKLAMA
Najnowsze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA