REKLAMA

Igrzyska Olimpijskie obejrzysz za darmo. Musisz spełnić tylko jeden warunek

Igrzyska Olimpijskie 2024 będziesz mógł obejrzeć za darmo, bez wykupowania dodatkowych kanałów lub subskrypcji. O ile masz telewizję T-Mobile.

25.06.2024 18.43
Igrzyska Olimpijskie obejrzysz za darmo. Musisz spełnić tylko jeden warunek
REKLAMA

Obecnie trwają Mistrzostwa Europy w piłce nożnej 2024, które dla Polaków skończyły się tak naprawdę już w ubiegły piątek podczas przegranego meczu z Austrią. Euro 2024 potrwa jeszcze przez ok. 3 tygodnie, a za miesiąc, 26 lipca, startują Igrzyska Olimpijskie w Paryżu. To okazja, aby kibicować Polakom w piłce siatkowej, co będzie można robić praktycznie za darmo. T-Mobile umożliwia dostęp do kanałów Eurosportu podczas wydarzenia.

REKLAMA

Igrzyska Olimpijskie w Paryżu obejrzysz bez dodatkowych wydatków

Magentowy operator podpisał umowę z Warner Bros. Discovery, dzięki której klienci telewizji T-Mobile otrzymają dostęp do ośmiu kanałów za darmo – bez dodatkowych opłat w postaci parkietów czy subskrypcji. Tak naprawdę jedynym warunkiem do spełnienia jest posiadanie telewizji Magenta TV w pakiecie M lub L. W najniższym pakiecie S niestety nie ma takich dodatków, a szkoda.

Co ważne, klienci T-Mobile otrzymają do dyspozycji aż 8 kanałów – siedem w jakości FullHD, z kolei jeden w jakości 4K, w których będzie można oglądać transmisje z Igrzysk Olimpijskich. Dlaczego aż tyle? Z prostego względu, jednocześnie będą dostępne transmisje z najróżniejszych sportów. Dyscypliny mają być najróżniejsze: piłka siatkowa, ręczna, nożna, golf, koszykówka, golf czy sztuki walki, takie jak zapasy, boks i taekwondo.

T-Mobile informuje, że najwięcej czasu poświęcone będzie na transmisje z tenisa, tenisa stołowego i golfa – aż 150 godzin. Wydaje się, że będzie to jedna z chętniej oglądanych przez Polaków kategorii – wszak na Igrzyskach Olimpijskich w Paryżu nie zabraknie uwielbianej w całej kraju tenisistki Igi Świątek. Zresztą nie zabraknie też transmisji z piłki siatkowej – Polacy są znani z sukcesów w tym sporcie, więc będzie co oglądać. Oprócz samych rozgrywek dostępnych będzie też ponad 200 godzin relacji w jakości 4K – m.in. z ceremonii otwarcia, zamknięcia i wielu innych (oczywiście w jakości 4K).

IDŹ DO SKLEPU
T-Mobile
Telewizja MagentaTV T-Mobile
T-Mobile

Igrzyska Olimpijskie rozpoczną się 26 lipca i potrwają do 11 sierpnia. W tym czasie wszystkie 8 kanałów Eurosportu w T-Mobile będzie odblokowanych. Jeśli korzystacie ze światłowodu T-Mobile, to najprawdopodobniej macie też do dyspozycji telewizję magentowego operatora. Taki prezent z okazji nadchodzących igrzysk wydaje się naprawdę przydatny.

REKLAMA

Więcej podobnych tekstów znajdziesz na Spider's Web:

REKLAMA
Najnowsze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA