REKLAMA

Apple pokaże nie tylko iPady. Nowe urządzenie dostanie wersję Pro

Japoński oddział Apple'a przypadkowo wygadał się na temat nowego Apple Pencil. Jeżeli wpadka ma odzwierciedlenie w rzeczywistości, to nie zobaczymy nowej generacji rysików, a kolejny produkt w portfolio koncernu z dopiskiem "Pro".

07.05.2024 05.57
Apple pokaże nie tylko iPady. Nowe urządzenie dostanie wersję Pro
REKLAMA

Czas do majowego wydarzenia Apple'a obecnie odliczamy w godzinach, jednak mimo to nie cichną plotki i spekulacje na temat tego, co do pokazania ma koncern z Cupertino. Jak już wczoraj podsumowaliśmy, gwiazdami wydarzenia mają być tablety iPad Air i iPad Pro oraz rysik Apple Pencil.

Ten ostatni jednak może być sporym zaskoczeniem.

REKLAMA

Ups, Apple straciło element zaskoczenia. Apple Pencil Pro na japońskiej stronie koncernu

6 maja na X (dawnym Twitterze) użytkownik ribu_ap712 opublikował zrzut ekranu z japońskiej strony Apple informującej o zbliżającym się wydarzeniu. Na zrzutach widać nie tylko stronę Apple'a, ale także kod źródłowy HTML owej strony.

Z długich fragmentów kodu i tekstu zawartych w nim, ribu_ap712 udało się wyłowić fragment wspominający bezpośrednio "Apple Pencil Pro".

Szybkie wykorzystanie Obiektywu Google do przetłumaczenia tekstu na polski pokazuje, że tekst opisuje jedynie wygląd logo wydarzenia.

Zwinięty zielony, żółty, pomarańczowy i niebieski papier tworzy logo Apple. Wewnątrz logo widać rękę twórcy trzymającą Apple Pencil Pro i rysującą.

Biorąc pod uwagę sam Apple Pencil będący elementem zaprezentowanego miesiąc temu logo, a także dotychczasowe plotki, sama premiera nowego rysika nie jest zaskoczeniem. Zaskoczeniem jest natomiast nazewnictwo, gdyż większość ekspertów i znawców spodziewa się Apple Pencil 3. generacji, który ma ze sobą przynieść wymienne końcówki i możliwość przekazywania informacji poprzez wibracje (haptic feedback).

Więcej na temat Apple:

REKLAMA

Zdjęcie główne: TY Lim / Shutterstock

REKLAMA
Najnowsze
Aktualizacja: tydzień temu
Aktualizacja: tydzień temu
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA