REKLAMA

Farming Simulator 22 do odebrania za darmo. Wystarczy kilka klików

Przyszedł czwartek, a więc darmowa gra do odebrania w sklepie Epic Game Store. Tym razem jest to Farming Simulator 22, czyli bardzo dobry symulator rolnictwa.

23.05.2024 17.56
Farming Simulator 22 do odebrania za darmo. Wystarczy kilka klików
REKLAMA

To produkcja, która ma już na karku nieco ponad 2,5 roku, lecz jest pewnym klasykiem gatunku. Twórcy Fortnite'a nie przerywają dobrej passy i po ostatniej ubiegłotygodniowej "darmówce", czyli Dragon Age: Inqusition na celownik przyszedł kochany przez graczy Farming. Na odebranie gry mamy naprawdę sporo czasu, więc nie trzeba się bardzo spieszyć.

REKLAMA

Farming Simulator 22 za darmo w Epic Games Store

Dziś rozpoczęła się tzw. Megawyprzedaż w sklepie Epic Games Store. Tym sposobem gracze mogą zaoszczędzić masę pieniędzy na zakupach najróżniejszych produkcji. Ja jednak wolę skupić się na czymś darmowym, czyli temacie dzisiejszego artykułu. Jest nim Farming Simulator 2022, który jest drugim z czterech dużych tytułów AAA rozdawanych przez twórców popularnego Fortnite.

Mimo swojej nazwy to produkcja, która swoją premierę miała w listopadzie 2021 roku. Za grę odpowiada Giants Software, czyli studio, które zasłynęło przede wszystkim z symulatorów rolnika. Farming Simulator 2022 jest najnowszą produkcją z serii (producent nie wydaje swoich gier co roku, a najczęściej co dwa lub trzy), która zdobyła uznanie fanów. Wystarczy spojrzeć na Steama, gdzie produkcja ma ocenę 9/10 na niemal 52 tys. opinii.

Na platformie Valve gra kosztuje 100 zł, a tutaj jest szansa, aby uzyskać ją za darmo. Co trzeba zrobić? Kliknąć ten link, który przeniesie nas do sklepu Epic Games Store. Następnie będzie trzeba podać nasz wiek (wydaje się, że zbieranie pszenicy i buraków nie jest dostosowane dla wszystkich osób), ponieważ strona sugeruje, że gra może zawierać treści niedostosowane do wszystkich grup wiekowych. To oczywiście żart – nie zobaczycie takiego komunikatu, jeśli nie jesteście zalogowani.

Jeśli nie jesteście zalogowani to będziecie musieli udowodnić czy jesteście godni zostania rolnikiem

Jeśli już udowodnimy, że jesteśmy na tyle dojrzali, aby stworzyć naszą wymarzoną uprawę ziemniaków, trzeba będzie kliknąć "Zdobądź" i potwierdzić zamówienie (będzie potrzebne zalogowanie się). Proces odebrania wymaga zaledwie kilku klików. Nie tylko uwydatnimy swoją wewnętrzną cebulę, ale też będziemy mogli w świecie gry hodować oraz zbierać elektroniczną cebulę. Lub kukurydzę, pszenicę czy cokolwiek innego.

Do dyspozycji jest ponad 400 maszyn rolniczych prawdziwych producentów sprzętu rolniczego, system czterech pór roku, możliwość hodowli zwierząt i parania się leśnictwem. Gra nie jest bardzo wymagająca pod względem sprzętu – pójdzie na przysłowiowym "ziemniaku". Na odebranie Farming Simulator 2022 jest czas do następnego czwartku do godziny 16:59. Minutę później pojawi się nowa, trzecia duża produkcja do odebrania.

REKLAMA

Więcej o grach przeczytasz na Spider's Web:

REKLAMA
Najnowsze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA