REKLAMA

Nowe Call of Duty na pierwszych klipach. Wygląda jak horror kręcony z ręki

W sieci opublikowano pierwsze materiały promujące nową odsłonę Call of Duty. Klimatyczne spoty przedstawiają akt wandalizmu dokonany w górach Rushmore, amatorsko kręcony przez samych sprawców.

22.05.2024 18.12
Nowe Call of Duty na pierwszym klipie. Jak horror kręcony z ręki
REKLAMA

Gdybym miał zgadywać, jaką grę reklamuje poniższy spot, w życiu bym nie wskazał na Call of Duty. Materiał promocyjny przypomina amatorskie nagranie z ręki, któremu bliżej do horrorów Blair Witch niż popularnej strzelaniny. Później robi się jeszcze ciekawiej, bo widzimy co sprawcy zrobili z górą Rushmore w Stanach Zjednoczonych.

REKLAMA

Nowy CoD to Call of Duty: Black Ops 6. Odpowiada za niego Treyarch.

Treyarch ma na swoim koncie zarówno rewelacyjne pierwsze Black Ops, jak i rozczarowujące Cold War. O nadchodzącej produkcji nie wiemy niczego konkretnego, ale materiały reklamowe zapoznają nas z wybranymi motywami Black Ops 6.

Na klipach możemy zobaczyć, jak pewna grupa przykleja plakaty z napisem The Truth Lies, a także zawiesza transparenty tego typu na prezydenckich głowach góry Rushmore. Można odnieść wrażenie, że to aktywiści walczący przeciwko jakiejś formie ładu bądź politycznej organizacji. W powietrzu wiszą spiski, służby specjalne oraz wewnętrzne konflikty.

W sieci pojawiła się też tajemnicza, interaktywna strona internetowa związana z Black Ops 6.

REKLAMA

Możemy na niej zobaczyć prosty wyświetlacz z fizycznymi przyciskami. Na ekranie urządzenia wyświetlane są enigmatyczne klipy reklamujące nowe Call of Duty. W momencie pisania tej wiadomości dostępne są dwa - z górą Rushmore oraz plakatem przyklejanym na ścianę. Kanałów jest jednak sześć i tyle samo może być klipów nim Activision Blizzard opublikuje pełen zwiastun.

Co ciekawe, każdy plik wideo możemy pobrać bezpośrednio ze strony. Dlatego przypuszczam, że fani serii już zabierają się za analizę materiałów promocyjnych, badając klatka po klatce. Jestem ciekaw na co wpadną. Chociaż seria Call of Duty już dawno straciła dla mnie swój blask, nie będę kłamał: klipy wywołały we mnie ciekawość.

REKLAMA
Najnowsze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA