Przywództwo to jeden z filarów sukcesu. Jak go zbudować dowiesz się na WEG Conference

Patronat medialny

Już za niecałe dwa tygodnie odbędzie się coroczna konferencja WEG Conference organizowana przez Warsaw Equity Group.

09.04.2024 13.57
weg conference

Jej najważniejszymi gośćmi będą Al Peasland, Grant Gemmell oraz Linda Reese - dyrektorzy z wieloletnim i międzynarodowym doświadczeniem, którzy podczas licznych prelekcji podzielą się wiedzą i spostrzeżeniami. Nie zabraknie także przestrzeni do rozmów, poznawania nowych kontaktów, ale i udziału online w wydarzeniu.

19 kwietnia 2024 roku, w warszawskim wieżowcu Skyliner, odbędzie się trzecia edycja WEG Conference. Wydarzenie to, organizowane przez Warsaw Equity Group, lidera wśród prywatnych firm inwestycyjnych wspierających rozwój projektów B2B, to jedyna w swoim rodzaju konferencja dla sektora Private Equity i Venture Capital.

WEG Conference co roku przyciąga wybitnych mówców z całego świata i wyselekcjonowaną publiczność, liczącą 120 osób. Co ważniejsze dla wielu, udział w konferencji możliwy jest także zdalnie, poprzez transmisję online.

Przywództwo motywem przewodnim nadchodzącej WEG Conference

Temat przewodni tegorocznej konferencji to "Przywództwo" – jeden z kluczowych filarów i determinantów sukcesu, który dla Warsaw Equity Group stanowi podstawę strategii w zakresie budowania wartości spółek portfelowych.

Przywództwo jest fundamentem, na którym opieramy rozwój
spółek z naszego portfela - inwestując w ludzi, którzy te firmy prowadzą, zwiększa się ich szanse na osiągnięcie sukcesu biznesowego. Jest to podejście, które podkreśla znaczenie silnych liderów w kształtowaniu przyszłości przedsiębiorstw.

Komentuje Dawid Bieńkowski, Managing Partner Warsaw Equity Group.

Wśród najważniejszych prelegentów na wydarzeniu gościć będzie Al Peasland, były szef działu innowacyjnych partnerstw w Williams F1 Racing. Przez 15 lat pracy w konkurencyjnym świecie Formuły 1, Al znacząco zwiększył liczbę partnerów swoich zespołów. Jako doświadczony mówca, z pasją dzieli się wiedzą, motywując i inspirując innych do maksymalnego wykorzystania swoich możliwości.

Drugim kluczowym prelegentem na konferencji WEG 2024 będzie Grant Gemmell, dyrektor zarządzający Facet5 Global. Gemmell poświęcił ponad 15 lat na zrozumienie cech osobowości w miejscu pracy i ich wpływu na wyzwolenie potencjału indywidualnego i organizacyjnego. Grant Gemmel to wyjątkowy gość konferencji, a to ze względu na fakt posiadania kompetencji z różnych sektorów - w tym bankowości, finansów, handlu detalicznego, budownictwa, badań i produkcji, oraz międzynarodowe doświadczenie zdobyte w ponad sześciu krajach.

Na WEG Conference przemawiać będzie także Linda Reese - CEO i zarządzająca partnerka Culture Leaders. Reese prowadziła wiele szeroko zakrojonych inicjatyw rozwoju kultury w sektorach finansowych, opieki zdrowotnej i edukacji wyższej. Każda z nich miała unikalne cele, od budowania organizacji gotowych na zmiany, po wzmacnianie wyników finansowych, aż po integrację różnych kultur w trakcie fuzji i przejęć. Od 2005 roku Linda i jej zespół skupiają się na ocenie, ulepszaniu i utrzymaniu silnej kultury organizacyjnej.

W trakcie WEG Conference 2024 odbędą się także warsztaty prowadzone przez doświadczonych praktyków biznesu. Linda Reese przedstawi uczestnikom metodologię Leader OnBoardingu, zaprezentuje narzędzia umożliwiające liderom maksymalne wykorzystanie swojego potencjału. Grant Gemmell uczestnikom swojego warsztatu wyjaśni, w jaki sposób osobowość liderów, ich styl przywództwa i sposób myślenia przyczyniają się do sukcesu biznesowego. Z kolei Rafał Celej, partner w kancelarii Kondracki Celej, swój warsztat poświęci roli ESOP w budowaniu kultury przedsiębiorczości w miejscu pracy.

WEG Conference 2024 będzie także okazją do nawiązywania kontaktów i zadawania pytań, a to podczas przerw na kawę, lunch czy koktajl.

Wśród gości WEG Conference znajdziemy także przedstawicieli szczebla C-level z najbardziej innowacyjnych firm technologicznych, menedżerów funduszy VC i PE, High Net Worth Individuals oraz ekspertów ds. innowacji.

Więcej informacji na temat konferencji oraz zapisy na wydarzenie online dostępne są na stronie conference.warsawequity.com.

Spider's Web jest patronem medialny konferencji.

Patronat medialny
Najnowsze
Zobacz komentarze