Twórz silne zespoły i osiągaj najlepsze wyniki dzięki Bitrix24 CoPilot

Lokowanie produktu: Bitrix24

Generatywna AI i Duży Model Językowy to określenia, które kojarzą się głównie z czatbotami generującymi tekstowe wypowiedzi na zadany temat. Pomysłowi inżynierowie znaleźli jednak dla tych algorytmów szereg innych zastosowań. Bitrix24, dla przykładu, wykorzystuje SI do pomagania swoim klientom w tworzeniu i organizacji zespołów w firmach.

23.04.2024 07.00
Bitrix24 organizacja zespołów

Bitrix24 to wszechstronna platforma internetowa zaprojektowana do pomaganiu w współpracy i automatyzacji procesów biznesowych w organizacjach różnego typu, od firm po organizacje non-profit. Serce Bitrix24 stanowi system CRM, który jest zintegrowany z narzędziami do zarządzania projektami oraz komunikacji i współpracy online. Dzięki temu użytkownicy mogą efektywnie zarządzać kontaktami z klientami, projektami, zadaniami oraz komunikować się wewnątrz zespołów. Dodatkowo, Bitrix24 oferuje kreatora stron internetowych, narzędzia do edycji dokumentów online oraz możliwość prowadzenia spotkań online.

Jedną z kluczowych zalet Bitrix24 jest jego elastyczność, która pozwala na dostosowanie platformy do specyficznych potrzeb różnych zespołów i działów. Platforma ta jest dostępna zarówno przez przeglądarkę internetową, jak i aplikacje mobilne oraz desktopowe, co umożliwia łatwy dostęp z różnych urządzeń. Bitrix24 jest również ceniony za swoją przystępność cenową, w tym plan darmowy dla nieograniczonej liczby użytkowników, co sprawia, że jest to atrakcyjne rozwiązanie dla małych i średnich przedsiębiorstw. Dodatkowo, Bitrix24 nie pobiera opłat za poszczególnych użytkowników, co jest unikatowe na tle innych dużych systemów CRM.

O Bitrix24 jest ostatnimi czasy głośno z uwagi na fakt, że firma jako jedna z pierwszych z powodzeniem wdrożyła generatywną sztuczną inteligencję do swoich rozwiązań skierowanych do klientów biznesowych. Ewidentnie wcześnie zainteresowano się w Bitrix24 zagadnieniem, co zapewniło możliwość dokładnego przemyślenia możliwych zastosowań GenAI w kontekście klientów - co zaowocowało bardzo kreatywnym podejściem do technologii Dużych Modeli Językowych. Do oprogramowania Bitrix24 trafił bowiem CoPilot, a jego funkcjonalność znacząco przewyższa typowe czatboty. Przydaje się nawet do organizacji zespołów i ich pracy.

Sztuczna inteligencja jako nieodzowny asystent menedżera. Bitrix24 znalazł na to sposób

CoPilot w Bitrix24 to zaawansowane narzędzie AI, które jest zintegrowane z różnymi sekcjami platformy, takimi jak Zadania, Czat, CRM, Poczta i Kalendarz. Może być wykorzystywany do automatyzacji powtarzalnych zadań, co pozwala menedżerowi przekierować uwagę zespołów na bardziej strategiczne działania.

CoPilot na podstawie zestawu prostych informacji może tworzyć rozbudowane wypowiedzi, opisy zadań czy nawet listy zadań

CoPilot zapamiętuje kontekst rozmowy w czacie, co oznacza, że może on rozwijać wcześniejsze pomysły, modyfikować je lub dodawać nową, świeżą perspektywę. Dzięki temu użytkownicy mogą kontynuować interakcję z CoPilotem, aż będą zadowoleni z wyniku. CoPilot może również służyć jako partner do burzy mózgów w zespole, pomagając weryfikować pomysły, oferować krytykę i znajdować błędy logiczne.

Dla przykładu, w sekcji CRM CoPilot może być używany do tworzenia oryginalnych pomysłów na oferty specjalne, pisanie przekonujących tekstów do e-maili promocyjnych, a nawet transkrypcji rozmów telefonicznych z klientami. Może także automatycznie wypełniać pola w CRM dotyczące umów lub potencjalnych klientów, co ułatwia zarządzanie danymi i przepływem informacji i znacząco zwiększa produktywność zespołu.

W sekcji Zadania, CoPilot może pomagać w tworzeniu list zadań, przypisywaniu zadań do członków zespołu i monitorowaniu ich postępów. Może również generować pomysły na rozwiązanie problemów projektowych, co pozwala na szybsze i bardziej kreatywne podejście do wyzwań.

CoPilot w Bitrix24 nie zastąpi żadnego członka zespołu. Będzie jednak dla każdego z nich istotnym wsparciem

Generatywna sztuczna inteligencja, tak jak CoPilot w Bitrix24, nie jest projektowana z myślą o zastępowaniu pracowników, lecz o wspieraniu ich w codziennych zadaniach i zwiększaniu efektywności pracy zespołowej. CoPilot, wykorzystując zaawansowane algorytmy AI, pomaga w automatyzacji prostych i powtarzalnych zadań, co pozwala pracownikom skupić się na bardziej skomplikowanych i kreatywnych aspektach pracy. Dzięki temu narzędziu, zespoły mogą szybciej realizować projekty, ponieważ CoPilot zajmuje się organizacją pracy, przypominaniem o terminach i pomaga w zarządzaniu przepływem informacji.

CoPilot w Bitrix24 służy również jako wsparcie w procesie twórczym, oferując pomysły i inspiracje, które mogą być dalej rozwijane przez ludzi. Wspiera on komunikację wewnętrzną, ułatwiając wymianę informacji i pomagając w utrzymaniu wszystkich członków zespołu na bieżąco z postępami projektów. Dzięki temu, praca zespołowa staje się bardziej płynna i zintegrowana.

Celem generatywnej sztucznej inteligencji jest nie zastąpienie ludzi, ale wspieranie ich w pracy, aby mogli oni wykorzystać swój pełny potencjał, kreatywność i umiejętności interpersonalne, które są niezastąpione w wielu aspektach działalności biznesowej. CoPilot w Bitrix24 jest przykładem narzędzia, które realizuje tę wizję, pomagając zespołom osiągać lepsze wyniki i sprawniej realizować swoje cele.

Lokowanie produktu: Bitrix24
Najnowsze
Zobacz komentarze