REKLAMA

Plush zasypie cię gigabajtami. Operator rusza z nową promocją

Plush wystartował z nową promocją w ofercie na kartę. Klienci niskim kosztem będą mogli zdobyć masę dodatkowych gigabajtów.

04.03.2024 18.11
Plush zasypie cię gigabajtami. Operator rusza z nową promocją
REKLAMA

Promocyjna oferta polega na bonusowych paczkach GB, które będziemy otrzymywali każdego miesiąca. Operator daje możliwość odebrania nawet ponad 5 TB danych przez rok, ale ważnym punktem całej oferty jest fakt, że dane nie przepadają. Oznacza to nic innego niż to, że nawet jeśli nie zużyjemy paczki z jednego miesiąca, to łącznie będziemy mogli liczyć na ogromne ilości dostępnych danych. Z rozwiązania skorzystają także dotychczasowi klienci.

REKLAMA

Dodatkowe 5300 GB w Plushu na kartę. Jak zdobyć bonusowe gigabajty?

Operator gwarantuje nawet 5300 GB dodatkowych danych, ale żeby je odebrać, trzeba spełnić kilka istotnych warunków. Najważniejszym będzie bowiem posiadanie odpowiedniego pakietu – za min. 35 zł/mies. (ten oferuje 40 GB podstawowych danych), ale także jego utrzymywanie.

Dostępne pakiety w ofercie na kartę w Plushu - tylko dwa po lewej biorą udział w promocji

Czyli tak naprawdę trzeba będzie doładowywać konto każdego miesiąca kwotą 35 zł – najprościej będzie uruchomić doładowanie cykliczne. Taki krok pozwoli na otrzymywanie bonusowych 400 GB co 30 dni przez 12 miesięcy. Łącznie można liczyć na 4800 GB dodatkowych gigabajtów.

Liczba robi wrażenie, ale gdyby tego było, mało dane nie przepadają. Jeśli jednego miesiąca nie wykorzystamy 400 GB, to kolejnego będziemy mieli 800 GB. I tak aż dopóki nie zbierzemy 4800 GB. Na bonusowe gigabajty mogą liczyć nie tylko nowi klienci Plusha, ale też ci obecni. Bonus działa w pakietach na kartę za 35 i 40 zł.

Wcześniej była mowa o 5300 GB, więc gdzie pozostałe 500 GB? Te będą do odebrania wyłącznie przez nowych klientów, którzy zdecydują się na sieć Plush. Po kupieniu startera sygnowanego pluszowym misiem będzie trzeba doładować konto kwotą 20 zł (można od razu doładować kwotę 35 zł, aby móc wybrać pakiet) w terminie do 30 dni od aktywacji startera. Będzie też trzeba wyrazić zgody marketingowe – wysyłając wiadomość SMS o treści ZGODA po numer 80087. Dodając gigabajty za zgody, otrzymujemy aż 5300 GB.

To trochę więcej, niż inni operatorzy dają w swoich ofertach na kartę. Podobne promocje przedstawiliśmy w ostatnio opublikowanym artykule dotyczącym ofert na kartę z największymi paczkami gigabajtów. Plush na kartę bez problemu mógłby trafić do tego zestawienia.

REKLAMA

Więcej o ofertach operatorów sieci komórkowych przeczytasz na Spider's Web:

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA