REKLAMA

Tani internet światłowodowy. Play dorzuca do tego mocny prezent

Play postanowił pochwalić się swoją nową ofertą na internet światłowodowy. Dostęp uzyskamy za "grosze", a fioletowy operator dorzuci do tego jeszcze niezwykle popularne VOD.

01.03.2024 17.49
Tani internet światłowodowy. Play dorzuca do tego mocny prezent
REKLAMA

Play poinformował dziś na swoim blogu, że startuje z nową promocją dla domu. Chodzi o internet światłowodowy, który jest obecnie dostępny w kuszącej kwocie. Operator proponuje kilka wersji, ale oferta zaczyna się od najbardziej podstawowego wariantu, który dla większości użytkowników wydaje się zdecydowanie najrozsądniejszy. Mowa o prędkości 300 Mb/s - ta w Play kosztuje zaledwie 50 zł po rabatach (5 zł za e-fakturę oraz 5 zł za zgody marketingowe) dla klientów fioletowego operatora – czyli jeśli przykładowo korzystają z abonamentu komórkowego za co najmniej 25 zł/mies.

REKLAMA

Gdyby tego było mało, Play dorzuca jeszcze Netflixa w cenie abonamentu: operator na stronie internetowej podaje, że mamy do czynienia z wersją podstawową, której to koszt 29 zł/mies. To ponad połowa kwoty światłowodu 300 Mb/s w Play, więc i tak się opłaca. Oczywiście obok tego są dostępne bardziej zaawansowane plany: do 600 Mb/s za 60 zł/mies., do 1 Gb/ za 80 zł/mies., czy najbardziej zaawansowany do 5 Gb/s za 110 zł/mies. Takie kwoty są dostępne dla obecnych klientów Playa w umowie na 12 miesięcy, dla nowych natomiast wszystkie kwoty są wyższe o 20 zł.

Obok tego są umowy na 24 mies. zaczynające się od 40 zł/mies. Dostęp do Netflixa jest tutaj warty zachodu, bo to jednak 30 zł każdego miesiąca w kieszeni, a jeśli i tak regularnie korzystamy z tej platformy VOD i opłacamy ją osobno, to taka oferta nabiera więcej sensu. Play daje też możliwość połączenia oferty z telewizją operatora – chociaż do wszystkich pakietów dorzucana jest telewizja internetowa z 38 kanałami na stronie aplikacji Play Now. W najbardziej zaawansowanym pakiecie jest nawet 197 kanałów.

Warto jednak dodać, że Play pobiera dodatkowych 5 zł/mies. za wypożyczenie routera, natomiast opłata za aktywację to symboliczna złotówka, zamiast 50 zł.

REKLAMA

Więcej o operatorach i ich ofertach przeczytasz na Spider's Web:

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA