REKLAMA

Te platformy streamingowe możesz mieć za darmo. Plus uruchomił nowy pakiet

Plus ponownie zaskoczył i wprowadził nowy pakiet All in Streaming. W skład usługi wchodzi dostęp do trzech popularnych serwisów VOD, a to wszystko w atrakcyjnej cenie. Niektórzy mogą otrzymać dostęp za darmo.

29.02.2024 16.45
Te platformy streamingowe możesz mieć za darmo. Plus uruchomił nowy pakiet
REKLAMA

Dorzucanie dodatkowych usług (darmowych lub płatnych) do abonamentów i innych ofert to zupełny standard. Plus jednak poszedł o krok dalej i zamiast jednej usługi VOD daje dostęp do aż trzech: Disney+, HBO Max oraz Polsat Box GO Plus w znacznie niższej cenie, niż gdybyśmy mieli opłacać wszystkie usługi osobno. Dodatkowo, klienci Plusa będą mogli skorzystać z usług zupełnie za darmo nawet przez pół roku, jednak będzie trzeba spełnić określone warunki.

REKLAMA

Dostęp do trzech VOD w Plusie. Taki jest pakiet All in Streaming

Plus uruchomił nowy pakiet, w którym klienci będą mogli uzyskać dostęp do trzech platform VOD. Usługa ma kosztować 50 zł/mies. dla klientów abonamentowych, którzy wybiorą umowę na 24 miesiące. Co ciekawe, do każdego abonamentu jest dodawany czasowy darmowy dostęp do pakietu: w przypadku abonamentów głosowych od 69 zł/mies. klient może liczyć na 6 miesięcy pakietu za darmo.

Oferta wydaje się opłacalna, ponieważ sam Disney+ to koszt 37 zł/mies., więc pokrywa praktycznie całą kwotę. HBO Max to natomiast 30 zł/mies., więc mamy 67 zł, a do tego dochodzi jeszcze koszt Polsat Box Go Plus z 34 kanałami telewizyjnymi. Dodając wszystkie pakiety, wyjdzie nam kwota powyżej 100 zł/mies., a jeśli i tak potrzebujemy dostępu do szerokiej gamy filmów i seriali, to można trochę zaoszczędzić. Klienci wybierający tańsze abonamenty mogą liczyć na 3 miesiące pakietu All in Streaming za darmo.

Pakiet będzie dostępny od 4 marca. Oczywiście pakiet jest w pełni opcjonalny. Wcześniej Plus oferował roczny dostęp do usługi Disney+ za darmo, co również się okazało się opłacalne. Teraz wybór treści do oglądania będzie jeszcze większy, bo w pakiecie będą dostępne dwa kolejne serwisy VOD.

REKLAMA

Więcej o operatorach sieci komórkowych i ich ofertach przeczytasz na Spider's Web:

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA