REKLAMA

Nie poznasz aplikacji Plusa. Operator mocno ją unowocześnił

Aplikacja iPlus właśnie stała się znacznie lepsza. Nowe wydanie oprogramowania to nie tylko nowa szata graficzna, ale także przede wszystkim wyższe bezpieczeństwo i wygoda.

01.03.2024 14.49
Nie poznasz aplikacji Plusa. Operator mocno ją unowocześnił
REKLAMA

Aplikacja mobilna iPlus już wcześniej oferowała możliwość kontroli nad wszelkimi usługami podpiętymi do konta. Rozwiązanie pozwala na realizowanie płatności, sprawdzanie stanu obecnych pakietów, czy włączać kolejne usługi. Aktualizacja iPlusa natomiast przynosi przede wszystkim zmiany w kwestii logowania.

REKLAMA

Przeprojektowali i ulepszyli aplikację Plusa. Co nowego?

Użytkownik już nie musi za każdym razem wpisać loginu i hasła do swojego profilu, ale przy konfiguracji oprogramowania będzie można wybrać znacznie wygodniejsze rozwiązania takie jak weryfikacja biometryczna w postaci odcisku palca (na większości smartfonów z Androidem) lub bezpiecznym skanem twarzy FaceID w iPhone'ach. Nowe metody znacznie ułatwiają życie, bo nie trzeba nic wpisywać, czy nawet korzystać z menedżerów haseł.

(źródło: Plus)

Dodatkowo nowa wersja aplikacji iPlus daje możliwość podłączenia karty płatniczej i zarządzania pakietami subskrypcyjnymi – m.in. w ofertach na kartę można ustawić automatyczne płatności i zupełnie o nich zapomnieć. Operator nie zapomniał też o ważnej funkcji zbiorczej płatności, dzięki której jest opcja opłacania rachunków dla kilku kont za pomocą jednej transakcji – m.in. BLIK.

Oprogramowanie daje klientom Plusa dostęp do historii wpłat, rachunków i doładowań, dzięki czemu można monitorować koszty, które generują usługi takie jak abonament komórkowy czy internet. Dodatkowo kolejną przydatną nowością jest opcja czatowania z obsługą klienta w razie problemów lub pytań, ale też bezpośrednie połączenia telefoniczne z konsultantem – dla tych, którzy wolą rozmawiać niż pisać. Nową wersję aplikacji iPlus można już pobierać ze sklepu App Store lub Google Play.

REKLAMA

Więcej o nowościach u operatorów sieci komórkowych na Spider's web:

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA