REKLAMA

Maxcom FW59 Kiddo 4G to zegarek dla dzieci, ale zapewni spokój rodzicom. Jest teraz w promocji

Maxcom zaprezentował swój najnowszy produkt. FW59 Kiddo 4G to smartwatch stworzony z myślą o bezpieczeństwie dzieci i spokoju rodziców, dostępny w sprzedaży w dwóch cieszących oko kolorach. Kupując zegarek teraz, będziesz mógł przetestować jego możliwości podczas zabawy w zatorskiej Energylandii, do której bilet za darmo otrzymasz wraz z FW59 Kiddo.

14.03.2024 10.03
Maxcom FW59 Kiddo 4G to zegarek dla dzieci, ale zapewni spokój rodzicom. Jest teraz w promocji
REKLAMA

Wielu rodziców przed zakupem pierwszego smartfona decyduje się na mniej kosztowny krok, który również wprowadza dziecko w świat technologii - kupienie mu smartwatcha. Urządzenie skrojone na nadgarstek najmłodszych użytkowników, a możliwościami odpowiadające na potrzeby dzieci i rodziców przygotowała polska firma Maxcom.

W ofercie niedawno pojawił się smartwatch FW59 Kiddo 4G stworzony z myślą o najmłodszych użytkownikach nowych technologii. Do 21 kwietnia zegarek będzie można kupić w specjalnej promocji, w której oprócz zegarka klienci otrzymają bilet wstępu do parku rozrywki Energylandia.

REKLAMA

Maxcom prezentuje FW59 Kiddo 4G. A wraz z nim promocję

Maxcom FW59 Kiddo 4G dostępny jest w dwóch kolorach - różowym oraz niebieskim. Oprócz możliwości wyboru koloru, użytkownik może także wybrać jedną z pięciu tarczy zegarka, którego ekran w kształcie prostokąta ma przekątną 1,85 cali. Pomimo całkiem sporego ekranu, zegarek waży 65 g, a wymiary jego koperty to 27 x 43,2 x 12,6 mm.

Smartwatch FW59 Kiddo 4G ma wejście na kartę SIM oraz wbudowaną kamerkę, co umożliwia kontakt telefoniczny i wideo z dzieckiem w dowolnym miejscu i momencie. Kontakt może odbywać się nie tylko z rodzicem, bowiem zegarek posiada książkę kontaktową z miejscem na maksymalnie 15 numerów - w tym trzy numery alarmowe.

Bateria o pojemności 670 mAh, pozwala na nawet cztery dni pracy na nadgarstku użytkownika, a ładowanie zegarka odbywa się za pomocą bezprzewodowej, magnetycznej ładowarki.

Komunikacja głosowa i wideo to nie jedyny sposób na połączenie z dzieckiem. FW59 Kiddo komunikuje się z telefonem rodzica także poprzez aplikację Maxcom Tracker, która pozwala mu w czasie rzeczywistym śledzić pozycję dziecka za pomocą GPS, wyświetlać historię lokalizacji oraz odbierać sygnały SOS wysyłane przez zegarek.

Aplikacja umożliwia także zdalne uruchomienie aparatu i mikrofonu, by zobaczyć, co się dzieje wokół dziecka. Jak deklaruje producent, wszystkie dane przechowywane przez Maxcom Tracker znajdują się na serwerach w Europie.

REKLAMA

Koperta zegarka wykonana jest z połączenia metalu, tworzywa ABS i termoplastycznego poliuretanu (TPU), a pasek wykonany jest z wytrzymałego silikonu. Ponadto konstrukcja FW59 Kiddo umożliwiła mu uzyskanie certyfikatu IP65, czyli ochronę przed dotknięciem części niezabezpieczonych drutem oraz pełną ochronę pyłoszczelną, druga cyfra - ochronę przed strugą wody o intensywności 12,5 l/min laną z każdej strony. Tak więc FW59 Kiddo wytrzyma długie zabawy w piaskownicy oraz w deszczu.

Smartwatch Maxcom FW59 Kiddo dostępny jest w sieci sklepów x-kom w cenie 399 zł. Obecnie trwa promocja na zegarek, w ramach której kupując smartwatch w dniach 13 marca - 21 kwietnia bieżącego roku klienci otrzymają jednoosobowy i jednorazowy bilet wstępu o wartości 199 zł do parku rozrywki Energylandia do wykorzystania w sezonie wysokim od 6 kwietnia do 27 października bieżącego roku.

REKLAMA
Najnowsze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA