REKLAMA

iPhone 16 Pro będzie taki jak dawniej. Raperzy się ucieszą

Nowe doniesienia sugerują, że nadchodzący iPhone 16 Pro otrzyma nowe wersje kolorystyczne. Będzie to powrót do przeszłości.

27.03.2024 07.09
iphone-15-recenzja-15-plus-apple
REKLAMA

Informator z serwisu X pod pseudonimem ShrimpApplePro donosi jakoby tegoroczne iPhone'y 16 Pro miały być dostępne w nowych kolorach. Oprócz tego producent z Cupertino ma zrezygnować z tytanu błękitnego, czyli granatowej wersji urządzenia. Do dyspozycji użytkownicy dostaną cztery kolory.

REKLAMA

iPhone 16 Pro w starych-nowych wersjach kolorystycznych. Powrót do przeszłości

Ubiegłoroczne iPhone'y 15 Pro okazały się rewolucyjne pod względem zastosowanego materiału: Apple po raz pierwszy zastosował w swoich smartfonach ramki z tytanowym wykończeniem. Telefony otrzymały też kilka nowych wersji kolorystycznych, które nie do końca przypominały poprzednie generacje iPhone'ów. Dla przypomnienia były to:

  • tytan naturalny,
  • tytan błękitny,
  • tytan biały,
  • tytan czarny.

Nowe informacje mówią, że tytan błękitny ma zostać usunięty w iPhone'ach 16 Pro, a w jego miejsce wejdzie stary-nowy kolor złoty. Takie wykończenie mieliśmy już w iPhone'ach 14 Pro (i starszych). Co więcej, dotychczasowy tytan czarny (który czarny nie jest, a raczej szary) ma zostać zastąpiony kolorem nazwanym jako kosmiczna czerń: kolorystyka ma być podobna do tego, co dostaliśmy w czarnym iPhonie 14 Pro.

iPhone 14 Pro kolory

Do dyspozycji w serii iPhone 16 Pro będą jeszcze dwie inne wersje kolorystyczne: tytan naturalny, który ma być bardziej szary, jeśli porównać go z iPhone'em 15 Pro, a tytan biały ma być bardziej srebrny – zupełnie tak jak to zostało rozwiązane w iPhone'ach 14 Pro.

Brak złotego iPhone'a 15 Pro był nietypowy. Większość iPhone'ów poprzednich generacji sprzedawano w tym wariancie – od iPhone'a 5S do iPhone 8, a następnie od iPhone Xs aż do iPhone'a 14 Pro. Już wcześniej pojawiały się doniesienia o nowych kolorach iPhone'a 16 Pro, ale nowe doniesienia pochodzą od źródła, które przewidziało przed premierą, że w iPhone 14 Pro Apple zastosuje fioletowe wykończenie. Na premierę wszystko się wyjaśni.

iPhone 15 Pro tanieje w oczach
MediaExpert
iPhone 15 Pro 128 GB za 4899 zł
REKLAMA

Więcej informacji o iPhone'ach 16 znajdziesz na Spider's Web:

REKLAMA
Najnowsze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA