REKLAMA

PS Plus na marzec to aż cztery gry. Świetny zestaw na koniec zimy

Sony zdradziło, jakie gry zaoferuje graczom w ramach PS Plus w marcu 2024 r. Posiadacze konsol PlayStation otrzymają aż cztery zróżnicowane produkcje, w tym świetne wyścigi F1 23 oraz strzelaninę Destiny 2: The Witch Queen.

28.02.2024 18.26
ps plus essential extra premium w polsce cena aktualizacja lista gier
REKLAMA

Kolejny miesiąc, kolejne gry w ramach abonamentu PS Plus Essential. W marcu Sony bardzo pozytywnie zaskakuje posiadaczy konsol PlayStation 4 oraz PlayStation 5, serwując aż cztery tytuły, każdy z natywną wersją na obie konsole.

REKLAMA

PS Plus na marzec 2024 r. to aż cztery gry. W tym wyścigi F1 2023, kosmiczne Destiny 2: The Witch Queen i unikalne Sifu.

Mnie najbardziej cieszą wyścigi EA Sports F1 23. Nigdy nie miałem okazji w nie zagrać, słyszałem natomiast wiele dobrego. Nie jestem fanem Formuły 1, ale z chęcią odświeżę sobie gatunek wyścigówek o tę pozycję. Do tego być może zrozumiem fenomen tych bolidów - popularnych także w Polsce - a także poznam zasady tego sportu.

Miłośnikom strzelanin z całego serca polecam Destiny 2: The Witch Queen. To najlepsze rozszerzenie do D2, a także doskonały przykład na to, jak mięsiste gry potrafi tworzyć studio Bungie. Mówcie co chcecie, dla mnie nie ma bardziej satysfakcjonującego modelu ostrzału na konsoli co właśnie ten w Destiny.

Bardzo ciekawą pozycją w marcowym katalogu PS Plus Essential jest Sifu. To gra akcji skupiona na sztukach walki i bezpośrednich konfrontacjach, ale z ciekawym twistem: gdy bohater ginie, odradza się postarzony o kilka lat. Jego ataki są silniejsze, lecz jego pasek życia staje się krótszy.

Na deser Sony serwuje posiadaczom PS4 oraz PS5 grę Hello Neighbor 2. Przyznam z ręką na sercu, że nigdy nie pojąłem popularności tej specyficznej serii, łączącej otoczkę horroru ze skradanką oraz grą rodzinną. Być może druga część mnie do siebie przekona.

Co świetne, wszystkie marcowe gry w PS Plus to natywne edycje dla konsol PS4 oraz PS5.

Oznacza to, że posiadacze nowszego PlayStation 5 nie muszą uruchamiać wybranych tytułów z katalogu PS Plus w trybie wstecznej kompatybilności. Z kolei posiadacze starszego PlayStation 4 nie są ograniczani pod względem dostępu do oferty, z powodu posiadania wieloletniego sprzętu. Win-win.

REKLAMA

Gry Destiny 2: The Witch Queen, EA Sports F1 23, Sifu oraz Hello Neighbor 2 będą możliwe do pobrania od 5 marca 2024 r., w ramach najtańszego poziomu abonamentu PS Plus.

Kup kod aktywacyjny SONY PlayStation Network
MediaExpert
REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA