REKLAMA

Kupujesz smartfona, ale nie płacisz od razu. Plus ma atrakcyjne rozwiązanie

Plus wystartował z nową, ciekawą promocją na smartfony. Na czym polega, kto może z niej skorzystać i co trzeba zrobić?

15.02.2024 18.46
Kupujesz smartfona, ale nie płacisz od razu. Plus ma atrakcyjne rozwiązanie
REKLAMA

Wielu operatorów sieci komórkowych oferuje możliwość zakupu smartfona na raty, jednak opcja odłożenia płatności nie jest już taka powszechna (co nie oznacza, że w ogóle się nie pojawia). Dla wielu osób taka forma płatności jest wygodna, ponieważ może pomóc w lepszym zarządzaniu domowym budżetem, zwłaszcza jeśli kupuje się równocześnie kilka smartfonów. Dlatego Plus uruchomił promocję "wakacje od rat", w ramach której smartfony dodatkowo zostały przecenione.

REKLAMA

Kupujesz smartfona i płacisz za pół roku. Plus startuje z promocją wakacje od rat

Plus poinformował, że wystartował z nową promocją. Ta przeznaczona jest dla dotychczasowych, ale także dla nowych klientów, więc tak naprawdę każdy może z niej skorzystać. Na czym polega? Gdy klient zdecyduje się na kupno smartfona w ofercie ratalnej (12, 24 lub 36 rat) – oczywiście chodzi o modele objęte promocją – to może liczyć na odłożenie pierwszej raty w czasie.

Dokładnie o pół roku, więc jeśli kupimy teraz, to będziemy musieli zapłacić dopiero w sierpniu. Stąd nazwa Wakacje od rat. Warto jednak zaznaczyć, że aby skorzystać z opcji odroczenia, sam zakup telefonu nie będzie wystarczający. Poza tym trzeba będzie podpisać umowę abonamentową oraz dobrać do smartfona usługę Serwis Urządzenia Premium 24 - dla nowych klientów.

Do wyboru w ofercie Wakacje od rat jest aż ponad 80 modeli smartfonów. Plus proponuje trzy modele, które można nabyć w obniżonych cenach:

  • Samsung Galaxy A25 5G 6/128 GB za 1099 zł w 12 ratach (najniższa cena z 30 dni: 1349 zł);
  • Xiaomi Redmi Note 13 5G 6/128 GB za 1099 zł w 12 ratach (najniższa cena z 30 dni: 1399 zł);
  • Motorola Edge 40 Neo 5G 12/256 GB za 1699 zł w 12 ratach (najniższa cena z 30 dni: 1899 zł).

Obecni klienci Plusa, którzy posiadają abonament – na przykład sam numer telefonu – nie będą musieli dodatkowo dobierać kolejnego abonamentu. Ale wciąż potrzebna będzie usługa Serwis Urządzenia Premium 24 dobierana wraz ze smartfonem, którego dotyczy promocja. Warto zaznaczyć, że promocja obejmuje zakupy wyłącznie w salonach Plusa.

Więcej o ofertach operatorów sieci komórkowych przeczytasz na Spider's Web:

REKLAMA

Serwis Urządzenia Premium to jedna z usług Plusa, która daje m.in. opcję szybkiej naprawy smartfona bez zbędnych pytań – w ciągu 24 miesięcy mamy do dyspozycji dwie naprawy. Usługa wchodzi w pakiet All In kosztujący 20 zł/mies. przy wzięciu abonamentu lub przedłużenia obecnej umowy. Jeśli ktoś ma tendencję do częstego niszczenia telefonów, to opłata rzędu 240 zł na rok nie wydaje się wygórowana.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA