REKLAMA
 1. Spider's Web
 2. Technologie
 3. Operatorzy

Orange ma bonus dla klientów na kartę. Co można zgarnąć?

W ramach środy z Orange pomarańczowy operator przygotował bonus dla swoich klientów korzystających z oferty na kartę. Kolejna promocja "Prezent na kartę" sprawia, że dostaniemy więcej za mniej.

07.02.2024
19:07
Orange ma bonus dla klientów na kartę. Co można zgarnąć?
REKLAMA

Abonamentowi klienci Orange w każdym miesiącu mogą odebrać bonus za sprawą promocji środa z Mój Orange – te pojawiają się co tydzień. Natomiast klienci na kartę mogą skorzystać z oferty "Prezent na kartę" – pierwsza środa w miesiącu jest równoznaczna z bonusem. Dlatego na początku każdego miesiąca warto sprawdzić, co nowego się pojawiło.

REKLAMA

Orange daje więcej za mniej klientom na kartę. Doładowania konta z wydłużoną ważnością

Wszyscy posiadacze taryfy Orange Free na kartę mogą skorzystać z bonusu, który przedłuża ważność konta. Wystarczy, że klienci pomarańczowej sieci doładują swoje konto za pomocą aplikacji mobilnej Mój Orange dostępnej na smartfony z Androidem i iPhone’y, korzystając z internetowego konta Mój Orange lub strony internetowej doładowania Orange. Innymi słowy – trzeba zrobić to z użyciem dedykowanych narzędzi operatora.

Po doładowaniu za pomocą tych sposobów możemy liczyć na bonusy w postaci przedłużonej aktywności konta oraz wydłużonej ważności dodatkowych gigabajtów, które otrzymuje się po doładowaniu. Orange na swoim blogu podaje dokładną rozpiskę ważności doładowań, wygląda ona następująco:

 • Doładowanie 5 zł – 4 dni ważności Konta Głównego
 • Doładowanie 10 zł – 10 dni ważności Konta Głównego  
 • Doładowanie 25 zł – 62 dni ważności Konta Głównego  
 • Doładowanie 30 zł – 62 dni ważności Konta Głównego
 • Doładowanie 40 zł – 80 dni ważności Konta Głównego  
 • Doładowanie 50 zł – 186 dni ważności Konta Głównego  
 • Doładowanie 100 zł – 310 dni ważności Konta Głównego
 • Doładowanie 200 zł – 620 dni ważności Konta Głównego

Wszystkie wartości zostały pomnożone razy dwa, więc jest naprawdę solidnie. Co ciekawe z promocji każdy może skorzystać tylko raz, ale doładowując konto kwotą przykładowo 100 zł mamy gwarantowany niemalże rok ważności – co wydaje się niezłą opcją. Promocja potrwa od dzisiaj, tj. 7 lutego, do końca tego miesiąca (29.02.2024), więc nie trzeba się spieszyć z doładowaniem.

Tak wyglądają wartości poza promocją (źródło: Orange)

Rozwiązanie dotyczy także osób, które nie są w Orange, a kupią nowy numer lub przeniosą swój dotychczasowy. Wystarczy, że zakupią starter i zarejestrują numer – dzięki czemu będą mogły korzystać z podobnych promocji.

REKLAMA

Więcej o ofertach operatorów sieci komórkowych przeczytasz na Spider's Web:

REKLAMA
Najnowsze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA