REKLAMA

U tego operatora wybierzesz, jaki chcesz zasięg. Masz dwie opcje

Wybór operatora jest naprawdę ważny, ponieważ od tego w głównej mierze zależy jakość naszego połączenia z internetem. U jednego z operatorów są dwie opcje.

14.02.2024 15.00
sieć 5G zasięg północ wschód
REKLAMA

Oferty, pakiety i ich ceny bardzo często grają dużą rolę, natomiast jednocześnie przy wyborze (lub zmianie) operatora powinniśmy pomyśleć też o aspekcie zasięgu. Najlepiej przed decyzją jest sprawdzić, jak sieci określonych firm działają u nas w okolicy miejsca zamieszkania. Tak, aby nie narzekać, że "operator X lub Y" ma słaby internet. W przypadku operatorów wirtualnych trzeba też dowiedzieć się, z jakiej infrastruktury korzysta, natomiast Lajt Mobile daje wybór.

REKLAMA

Lajt Mobile da ci wybór. Masz dwie możliwości: zieleń i pomarańcz

Operator wirtualny (MVNO) Lajt Mobile znacząco ulepszył swoją ofertę i ma dla klientów wiele nowości. Od teraz osoby sięgające po usługi firmy przy określonych pakietach mają możliwość wyboru zasięgu: Plusa lub Orange w abonamentowej ofercie S 10 GB lub M 30 GB. W przypadku zasięgu Orange mamy do dyspozycji zasięg 5G, więc możemy uzyskać superszybki internet do 1 Gb/s.

Jeśli w naszych rejonach Plus oferuje lepszy zasięg, to wybieramy opcję zasięgu Plusa. W drugą stronę działa to identycznie – wtedy wybieramy Orange. Co ciekawe, w najwyższym planie abonamentowym L 60 GB jest do dyspozycji wyłącznie zasięg sieci Plus, ale również z opcją wykorzystania mobilnej sieci piątej generacji.

Zasada z wyborem zasięgu tyczy się również oferty internetu mobilnego – w pakietach za 15 i 30 zł jest do wyboru Plus i Orange, natomiast w ofercie lajt 100/200 GB mamy zasięg sieci Plus 5G.

REKLAMA

Więcej o ofertach operatorów przeczytasz na Spider's Web:

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA