REKLAMA
  1. Spider's Web
  2. Technologie
  3. Sprzęt

iPhone 16 Pro Max będzie potężny. Naprawi problemy poprzedników

Następny iPhone 16 Pro Max zapowiada się imponująco. Ma szansę przewyższyć swoich poprzedników w co najmniej jednym kluczowym aspekcie, który ucieszy osoby często zapominające o ładowarkach podczas wyjazdów. Posiadacze tego najdroższego smartfona od Apple'a poczują się pewniej, wiedząc, że bateria wytrzyma dłużej.

13.02.2024
8:31
iphone-15-pro-max-cena-czesci
REKLAMA

Do premiery kolejnej serii iPhone’ów pozostało jeszcze 7 miesięcy. W tym czasie Apple powinien wydać co najmniej nowe iPady. A resztę tego czasu spędzimy na podziwianiu nowych sprzętów od Samsunga czy Xiaomi. Jeśli przed premierą iPhone’ów 16 twoje iUrządzenie zacznie sprawiać problemy z baterią, mam dobrą informację. Jeśli wyłożysz spore pieniądze na stół, dostaniesz najlepszego iPhone’a w historii. Według plotek

REKLAMA

iPhone 16 Pro Max z najdłuższym czasem pracy na jednym naładowaniu

Plotki z Korei, podane przez serwis 9to5Mac, sugerują, że nadchodzący iPhone 16 Pro Max może mieć najdłuższy czas pracy baterii spośród wszystkich dotychczasowych modeli iPhone'ów. Wszystkich, jakie kiedykolwiek zostały wydane.

iphone 14 pro max vs 15 pro max kolor mat polysk
iPhone 14 Pro Max i 15 Pro Max

Według źródeł z łańcucha dostaw, urządzenie będzie miało nieco większy ekran o przekątnej 6,3 cala, z ulepszonymi możliwościami optycznego zbliżenia, prawdopodobnie dzięki zastosowaniu teleobiektywu 5x. Pomimo subtelnych zmian rozmiaru, spodziewane jest zachowanie większych ramek w porównaniu np. do modelu Samsunga Galaxy S24.

Według plotek, iPhone 16 Pro Max będzie wyposażony w baterię o pojemności zbliżonej lub większej niż jego poprzednik. Potencjalnie może to przełożyć się na czas pracy na jednym ładowaniu przekraczający 30 godzin, podczas gdy iPhone 15 Pro Max oferuje 29 godzin pracy. Ostatnie raporty wskazują na 5-procentowy wzrost pojemności baterii w nowym modelu, do 4676 mAh, w porównaniu do 4421 mAh w jego poprzedniku.

Przeczytaj więcej o nowych sprzętach Apple na Spider’s Web:

Ponadto, modele iPhone 16 Pro mają pozostać przy 8 GB pamięci, a Apple miało rzekomo usprawnić proces produkcji ramy tytanowej, jednocześnie obniżając koszty.

Następne iPhone’y powinny zadebiutować na jesień, z ujawnieniem ich we wrześniu. Wcześniej nie otrzymamy żadnego nowego telefonu, gdyż powrót serii iPhone SE z czwartym modelem jest zapowiadany na rok 2025.

REKLAMA
Najnowsze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA