REKLAMA
  1. Spider's Web
  2. Technologie
  3. Oprogramowanie

Irytująca awaria Facebooka. Jest problem z czatami z Messengera

Facebook ma awarię związaną z usługami. Przy próbie zamknięcia czatu na Messengerze spotkasz się z dziwnym problemem, którego nie będzie można się pozbyć.

09.02.2024
13:45
Irytująca awaria Facebooka. Jest problem z czatami z Messengera
REKLAMA

W ubiegłym tygodniu użytkownicy Facebooka w wersji przeglądarkowej mieli do czynienia z bardzo irytującym błędem, który praktycznie uniemożliwiał korzystanie z Messengera. Popularny w Polsce komunikator samoistnie przewijał historię czatów do tyłu. Tym razem co prawda nie spotykamy się z aż tak poważnym błędem, który uniemożliwia korzystanie z komunikatora, natomiast jest inny, również denerwujący.

REKLAMA

Facebook w wersji przeglądarkowej ma małą awarię. Nie zamkniesz czatu na Messengerze

Przy próbie odpisania na Messengerze za pośrednictwem Facebooka w wersji przeglądarkowej, spotykamy się z bardzo nietypowym błędem. Po wysłaniu wiadomości nie da się zamknąć okna czatu w prawym dolnym rogu. Aby sprawdzić, czy problem dotyczy wyłącznie czatów prywatnych, otworzyłem także kilka czatów grupowych.

Jeśli prowadzi się jedną rozmowę, to nie ma większego problemu. Natomiast jeśli otworzymy kilka czatów (można uruchomić maksymalnie trzy na raz, po próbie otworzenia kolejnego jeden z czatów zostanie zastąpiony nowym), okienka zasłaniają nam połowę ekranu. Wydaje się, że problem występuje niezależnie od przeglądarki (testowane na Safari oraz Chrome) – pojawia się zarówno na komputerach z Windowsem, jak i macOS.

Aby pozbyć się czatów, mamy dwa sposoby: pierwszy to wyłączenie karty Facebooka, ale wtedy pozostaje jeden otwarty czat. Drugi sposób to wylogowanie się i zalogowanie ponownie do Facebooka. Ewentualnie można po prostu poczekać aż awaria zostanie naprawiona.

REKLAMA

Więcej o komunikatorach internetowych przeczytasz na Spider's Web:

REKLAMA
Najnowsze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA