REKLAMA
  1. Spider's Web
  2. Technologie
  3. Sprzęt

W końcu będziesz mógł kupić sobie Rolexa. Pokaże nie tylko godzinę

Nie, nie chodzi o zegarek wysadzany diamentami, a o smartfon. Sprzęt prezentuje się naprawdę genialnie w tej wersji.

10.01.2024
18:20
W końcu będziesz mógł kupić sobie Rolexa. Pokaże nie tylko godzinę
REKLAMA

Realme w modelu 11 Pro(+) zaszalało, jeśli chodzi o aspekt wyglądu, w wersji beżowej stosując naprawdę ciekawą stylistykę przypominającą wzornictwo torebek marki Gucci – chiński producent podjął bowiem współpracę z jednym z projektantów tej firmy. Wydaje się, że Realme nie kończy z ciekawymi współpracami, aby uzyskać jak najbardziej wyróżniający się na tle konkurencji wygląd. Nadchodzący model będzie wzorowany na marce Rolex.

REKLAMA

Kupisz sobie Rolexa, który pokaże nie tylko godzinę. Chodzi o Realme 12 Pro

Na oficjalnym profilu Realme w serwisie X pojawiły się znaki, że firma planuje kolejną dużą współpracę. Opublikowano bowiem kilka grafik oraz 20-sekundowy film, który potwierdza, że kolejna generacja średniopółkowych urządzeń Realme 12 Pro będzie stworzona wraz z projektantem luksusowych zegarków Ollivierem Saveo, który pracował dla takich marek, jak m.in. Rolex.

Początkowo nie było wiadomo, co taka współpraca może wnieść, ale wiele osób sugerowało, że nowy model ma cechować się wzornictwem rodem z Rolexa, na co wskazywała emotka korony oraz tag #LuxuryWatchDesign. Korona to znak rozpoznawczy tej szwajcarskiej marki, która zajmuje się tworzeniem luksusowych zegarków. Finalnie do sieci wyciekła grafika przedstawiająca smartfona z serii Realme 12 Pro obok zegarka firmy Rolex, które są bardzo zbliżone wyglądem.

Urządzenie w tej wersji ma na pokładzie plecki wykończone wegańską skórą w kolorze niebieskim ze złotymi wykończeniem w postaci paska na środku oraz okręgu wokół centralnie ustawionej wyspy na aparaty (która jest granatowa i ma przypominać tarczę zegarka). Smartfon w tym wariancie prezentuje się naprawdę świetnie, bardzo podobnie do tego, co zobaczyliśmy w Realme 11 Pro+.

Premiera Realme 12 Pro to kwestia kilku tygodni

Niemniej jednak Realme 12 Pro(+) poza wyglądem nawiązującym do luksusowych zegarków Rolex powinien zaoferować też niezłą specyfikację techniczną. Oba modele będą miały na pokładzie 6,7-calowe zakrzywione na krawędziach ekrany OLED pracujące w rozdzielczości FullHD+, natomiast nie obędzie się też bez różnic.

Te będą dotyczyć przede wszystkim procesorów (podstawowy Realme 12 Pro powinien mieć Snapdragona 7s Gen 2, 12 Pro+ zaś mocniejszy czip), a także zestawów aparatów. Jak się bowiem okazuje, Realme 12 Pro+ ma zostać wyposażony… w teleobiektyw peryskopowy co nie jest standardem, jeśli mówimy o urządzeniach ze średniej półki cenowej. Oznacza to, że seria Realme 12 Pro ma szansę zapewnić naprawdę niezłe możliwości fotograficzne, ale tego dowiemy się już po premierze.

Na grafice Realme 12 Pro w wersji przypominającej zegarki Rolex producent wrzucił mały easter egg w postaci daty wskazywanej przez zegarek, gdzie widnieje liczba 28. To sugeruje, że premiera serii Realme 12 Pro odbędzie się już 28 stycznia. Zdecydowanie jest na co czekać.

REKLAMA

Więcej o smartfonach przeczytasz na Spider's Web:

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA