REKLAMA
  1. Spider's Web
  2. Technologie
  3. Sprzęt

JBL wymyślił na nowo etui na słuchawki. Dziwne, że nikt wcześniej na to nie wpadł

JBL wymyślił od nowa etui na słuchawki. Firma pokazała, co można zrobić z pudełka, w którym trzymamy bezprzewodowe pchełki.

09.01.2024
8:35
JBL wymyślił na nowo etui na słuchawki. Dziwne, że nikt wcześniej na to nie wpadł
REKLAMA

Gdy Apple pokazał pierwszą generację AirPodsów zobaczyliśmy prawdziwie "bezprzewodowe" słuchawki. Po ponad 7 latach od ich wydania, firma JBL zaprezentowała rozwinięcie pomysłu na etui.

REKLAMA

JBL Live 3 mają etui z ekranem

JBL zaprezentował na targach CES 2024 najnowszą serię bezprzewodowych słuchawek dousznych o nazwie Live 3, zaprojektowanych dla wymagających aktywności na świeżym powietrzu oraz codziennego użytkowania. 

Przedstawione zostały trzy warianty słuchawek: Live Buds 3, Live Beam 3 i Live Flex 3 - które są odporne na kurz i wodę, z klasą szczelności na poziomie IP55 lub IP54. Posiadają one futerał do ładowania wyposażony w dotykowy wyświetlacz o wielkości 1,45 cala podobny do tego znalezionego w modelu JBL Tour Pro 2, co umożliwia użytkownikom obsługę połączeń, wiadomości tekstowych, muzyki oraz powiadomień z mediów społecznościowych bez konieczności korzystania z telefonu. 

Jeżeli posiadacie smartwatcha, to te słuchawki byłyby trzecim, po smartfonie i zegarku ekranem. Lecz gdy nie korzystacie z urządzeń typu Apple Watch czy Samsung Galaxy Watch, to poprzez ekran Live 3 będziecie mogli wykonać wszystkie czynności, które zrobilibyście na smartwatchu.

Trzy modele Live 3. Czym się różnią?

JBL Live Beam 3

Słuchawki Live Beam 3 charakteryzują się izolacją hałasu i przypominają konkurencyjne dla JBL AirPods Pro 2. Wyposażone w przetworniki 10 mm, oferują do 10 godzin pracy na baterii z wyłączonym ANC.

JBL Live Buds 3

Słuchawki Live Buds 3 są następcami modelu JBL Live Free 2, również oferują izolację hałasu, 12 godzin pracy na baterii z wyłączonym ANC. 

JBL Live Buds 3

Słuchawki Live Flex 3 mają otwarty design, podobny do słuchawek Apple AirPods 3, zapewniając 10 godzin pracy na baterii z wyłączonym ANC. Co do ceny, informacja prasowa mówi o 199 euro - czyli około 949/999 złotych - za każdy z modeli. Wszystkie modele będą dostępne w lecie 2024 roku w kolorach czarnym lub srebrnym.

REKLAMA

Więcej o nowościach z CES 2024 przeczytacie na Spider's Web:

REKLAMA
Najnowsze
Aktualizacja: tydzień temu
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA