REKLAMA
  1. Spider's Web
  2. Technologie
  3. Gry

Świetny Horror do odebrania za darmo w Epic Games. Za tydzień druga część

Wielkimi krokami nadchodzi Halloween, więc Epic Games przygotowuje swoich graczy na to święto. W tym tygodniu możemy odebrać świetny Horror The Evil Within za darmo. Za tydzień będzie dostępna druga część gratis.

19.10.2023
21:07
Świetny Horror do odebrania za darmo w Epic Games. Za tydzień druga część
REKLAMA

Darmowe gierki na Epic Games są rozdawane w każdym tygodniu, natomiast często są to tytuły mało znane, które po odebraniu najpewniej nigdy nie zostaną nawet pobrane i uruchomione. Od czasu do czasu zdarzają się jednak tzw. perełki, które zdecydowanie warto ograć, szczególnie kiedy można je uzyskać bez niepotrzebnego wydawania pieniędzy.

REKLAMA

The Evil Within za darmo na Epic Games

W każdy czwartek o godzinie 17:00 w sklepie Epic Games Store pojawiają się nowe gry. Tym razem od dziś (19 października) do następnego tygodnia (26 października godzina 16:59) będą dostępne dwa tytuły - przygodówka Eternal Threads oraz zdecydowanie ciekawszy Horror The Evil Within. Oto szybkie linki, dzięki którym można przejść do określonych gier w Epic Games Store:

Eternal Threads to z pewnością mało znany tytuł, ale został wydany stosunkowo niedawno, bo w maju ubiegłego roku. Jest to gra fabularna typu łamigłówka, więc fani tego typu gatunków z pewnością nie będą narzekać patrząc na to, że gra jest dostępna gratis.

Znacznie ciekawszym wyborem jest The Evil Within, który ma już na karku ponad 9 lat (wydany w 2014), ale mimo tego jest uznaną produkcją w gatunku horror przez wielu graczy na całym świecie.

Produkcja została wyreżyserowana przez twórcę serii Resident Evil, więc mimo odstającej od dzisiejszych standardów graficznych dostajemy wciągającą fabułę. Jest to typowy survival horror, w którym po prostu musimy przetrwać omijając wszelkie pułapki świata gry z elementem grozy, które twórcy przygotowali dla swoich graczy.

Więcej o grach przeczytasz na Spider's Web:

REKLAMA

Jeśli ktoś nie grał w The Evil Within to teraz jest dobry powód ku temu. Za tydzień w sklepie Epic Games Store (w następny czwartek) 26 października o godzinie 17:00 za darmo będzie dostępna kontynuacja gry, czyli kolejna część The Evil Within 2 z 2017 roku, która również jak jedynka została uznana przez wielu graczy na całym świecie.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA