ROZDAJEMY SPRZĘTY!
Rotated image 1Image 2Rotated image 3Image 4Image 4
Close small
REKLAMA

Ten smartfon składa się jak kanapka. Xiaomi Mix Fold 3 oficjalnie zapowiedziany

Składane smartfony rosną w siłę, co jest wspaniałą wiadomością dla wszystkich kochających innowacje i powiew świeżości w tej branży. Xiaomi ustami swojego prezydenta potwierdziło, że już niedługo pokaże następcę swojego kultowego modelu, czyli Mix Fold 3.

05.07.2023 16.46
Ten smartfon składa się jak kanapka. Xiaomi Mix Fold 3 oficjalnie zapowiedziany
REKLAMA

Xiaomi Mix Fold zadebiutował dwa lata temu i od razu zachwycił. Chińczycy długo dopieszczali swój produkt, podczas gdy na rynku były już dwie generacje Samsunga Galaxy Fold, a swój składany smartfon tego typu pokazał również Huawei. Składak Xiaomi prezentował się fenomenalnie, miał wszystko, żeby podbić serca klientów. Piękny ekran zewnętrzny, jeszcze lepszy ekran wewnętrzny, dobre aparaty i świetny design. Niestety urządzenie było dostępne jedynie w Chinach. Rok później producent pokazał Xiaomi Mix Fold 2, który wyróżniał się grubością - mierzył zaledwie 5,4 mm po rozłożeniu i 11,2 mm po złożeniu. Imponujące, ale niestety mogliśmy go oglądać go tylko na monitorach, bo producent nie zamierzał wypuścić go globalnie. Mamy nowy rok, więc czas na następcę.

REKLAMA

Xiaomi Mix Fold 3 zadebiutuje już we wrześniu

Według zapowiedzi nowa iteracja ma dokonać niemożliwego - ma być cieńsza niż poprzednik, ale za to powinna być znacznie wytrzymalsza. Pomóc ma w tym nowy proces technologiczny, w jakim powstaje telefon. Wiemy już, że Xiaomi do współpracy nad aparatami zaprosiło kultową Leicę, żeby zdjęcia z Mix Fold 3 wychodził naprawdę pięknie. Widziałem efekty tej współpracy w Xiaomi 13 Pro i nie mam wątpliwości, że to dobry pomysł.

REKLAMA

Czego możemy się jeszcze spodziewać? Prawdopodobnie w środku znajdzie się Snapdragon 8 Gen 2, 12 GB RAM i 256 GB RAM.

Zapewne nie daje wam spokoju, skąd się wzięła kanapka w tytule. Popatrzcie dobrze na złożony smartfon. Przecież to dwie kromki chleba. Taka kanapka, tylko jest cienka, bo te kromki są posmarowane moimi łzami. Uroniłem je, bo smartfon raczej nie trafi do naszego kraju.

REKLAMA
Najnowsze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA