REKLAMA

Opadł premierowy kurz. Gdzie ASUS ROG Ally kupimy najtaniej w Polsce?

Po tym, jak sklepy rozesłały zamówienia przedpremierowe na handheld ASUS ROG Ally, cena urządzenia zaczyna się stabilizować. Postanowiłem sprawdzić, gdzie sprzęt do gier kupimy najtaniej, przeglądając oferty sklepów działających w Polsce.

15.06.2023 03.22
ASUS ROG Ally
REKLAMA

ASUS ROG Ally to namocniejszy - a w mojej opinii również najlepszy - handheld do gier jaki jest dostępny na rynku. Niestety, sprzęt nie należy do tanich, ze względu na topowe niskonapięciowe podzespoły znajdujące się w jego środku.

Teraz, gdy opadł premierowy kurz związany z tym urządzeniem, sprawdzam, gdzie można go kupić najtaniej, do tego od ręki.

REKLAMA

ASUS ROG Ally w Polsce - średnio za 3799 złotych, ale dostępność produktu jest ograniczona.

Standardowa cena urządzenia ASUS ROG Ally wynosi 3799 złotych i właśnie za tyle kupimy sprzęt w popularnych sieciach działających na terenie naszego kraju, jak MediaExpert, X-kom czy RTV Euro AGD. Towar jest tam najczęściej objęty darmową wysyłką oraz programem ratalnym.

Niestety, w popularnych sieciach sprzęt nie jest dostępny od ręki. Część sklepów nie posiada nawet informacji o ponownej dostępności handhelda. Lepiej wygląda to w przypadku sieci MediaExpert. Tam wiedzą, że pierwsza wysyłka popremierowej partii produktu jest zaplanowana na 26 czerwca 2023 roku. Nieco później, bo od 29 czerwca, swoje popremierowe egzemplarze będzie wysyłał X-kom.

W momencie pisania tego tekstu ASUS ROG Ally w sugerowanej cenie 3799 złotych znajduje się na stanie magazynowym popularnego sklepu Proshop, ale tutaj trzeba się liczyć z dodatkowym kosztem wysyłki, wynoszącym od 20 złotych. Drożej - ale wciąż od ręki - handhelda można kupić w oficjalnym sklepie OleOle! na Allegro, wydając za ROG Ally 3899 złotych.

 class="wp-image-3767963"

ASUS ROG Ally można kupić w Polsce za mniej niż sugerowana cena. Oszczędność sięga nawet 200 złotych.

Jeśli nie musimy kupować ASUS ROG Ally dzisiaj lub jutro, możemy urwać przyjemny ogonek od sugerowanej ceny urządzenia. Oszczędności są możliwe dzięki systemowi ratalnemu z darmową pierwszą ratą. Taką ofertę na handheld ROG Ally przygotował MediaExpert, gdzie kupując urządzenie na 20 rat w wysokości 0 procent, płacimy łącznie 3609 zamiast 3799 złotych.

Na ten moment to jedyna promocja na ASUS ROG Ally, jaką udało mi się znaleźć w ofercie sklepów działających na terenie Polski.

 class="wp-image-3767969"

Jak wygląda dostępność ASUS ROG Ally w stacjonarnych sklepach?

REKLAMA

W zasadzie, to nie wygląda wcale. Przynajmniej w Katowicach. Jako mieszkaniec tego wspaniałego miasta odwiedziłem fizyczne sklepy sieci RTV Euro AGD, MediaExpert oraz MediaMarkt. W żadnej nie znalazłem handhelda firmy ASUS. Nie było go także w ofercie mojej ulubionej regionalnej sieci sprzedaży gier i konsol Games 4 You.

Na ten moment pozostaje nam więc kupno wyłącznie poprzez Internet. Dobra wiadomość jest taka, że ASUS ROG Ally można kupić od ręki, z dostawą w 2 - 3 dni, po sugerowanej premierowej cenie producenta. Zła wiadomość jest natomiast taka, że jeśli chcemy uciąć nieco ze sporej ceny wynoszącej 3799 złotych, musimy czekać przynajmniej do 26 czerwca, kiedy do naszego kraju trafią kolejne dostawy urządzenia.

REKLAMA
Najnowsze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA