REKLAMA
  1. Spider's Web
  2. Technologie
  3. Operatorzy

Operatorzy komórkowi mogą się bać. Amazon chce dać ludziom darmowe nielimitowane plany komórkowe

Amazon planuje wprowadzenie usługi rozmów telefonicznych? Ich usługi są obecne niemal wszędzie w naszym codziennym życiu (lub życiu Amerykanów), ale czy oferowanie planów abonamentowych to kolejny krok logicznej ewolucji?

05.06.2023
8:23
Operatorzy komórkowi mogą się bać. Amazon chce dać ludziom darmowe nielimitowane plany komórkowe
REKLAMA

W Stanach Zjednoczonych łatwiej jest natknąć się na coś związanego z Amazonem. Wchodzisz do sklepu i jest to Whole Foods, który jest własnością firmy Bezosa. Chcesz zobaczyć Twitcha? Haha, został on zakupiony przez Amazona jakiś czas temu. A może interesuje cię kolejny film o Jamesie Bondzie? Sorki, ale Metro-Goldwyn-Mayer zostało wykupione przez gigantyczną korporację za około 8,5 miliarda dolarów. Ale czy Amazon naprawdę zamierza zajmować się abonamentami?

REKLAMA

Darmowe rozmowy telefoniczne dla użytkowników Prime?

Konkretnie mówiąc, według informacji Bloomberga, Amazon prowadzi rozmowy z największymi amerykańskimi operatorami telekomunikacyjnymi, takimi jak Verizon, AT&T i T-Mobile, w celu potencjalnego wprowadzenia rozmów telefonicznych jako części pakietu Prime w Stanach Zjednoczonych. Mówi się również, że rozmowy z AT&T zostały zerwane w ostatnich tygodniach.

Jaka będzie cena czegoś takiego? Artykuł mówi, że ma być "bardzo niska" - szacuje się, że mogłaby wynosić około 10 dol. - lub nawet być kompletnie darmowa dla użytkowników Prime.

Amazon rozważa - co jest tutaj ważne - wprowadzenie usługi mobilnej, ale szczegóły są jeszcze nieznane. Może to być ciekawa opcja dla klientów, zwłaszcza w związku z wysokimi kosztami planów mobilnych w Stanach Zjednoczonych. Nie ma żadnych informacji na temat funkcji usługi ani tego, czy będzie ona tożsama z ofertą operatorów telekomunikacyjnych. Czy będą to jedynie rozmowy przez telefon? A może nielimitowany internet? Źródła podają, że plany taryfowe mają być nielimitowane, więc spodziewamy się oferty w stylu „wszystko w jednym”.

Przeczytaj także:

Gdzieś już to widziałem...

Jeśli widzieliście pierwszy film "Kingsman: Tajne służby", to pamiętacie, że złoczyńca grany przez Samuela L. Jacksona postanowił zaoferować ludziom karty SIM z darmowym dostępem do sieci komórkowej i internetu, aby później przejąć władzę nad światem... Tak tylko mi się przypomniało.

REKLAMA
Najnowsze
Aktualizacja: tydzień temu
Aktualizacja: tydzień temu
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA