REKLAMA

Tak zmienia się WhatsApp. Trzy nowe funkcje, które zapewne polubisz

WhatsApp dostał kolejną aktualizację. Aplikacja została wzbogacona o pomniejsze funkcje, które sprawią, że oprogramowanie jest jeszcze bardziej kompletne.

05.05.2023 11.33
Whatsapp
REKLAMA

W ostatnim czasie popularny komunikator internetowy WhatsApp zyskał możliwość logowania na wielu smartfonach jednocześnie, a także zapisywania wiadomości na czacie. Obie zmiany okazały się przydatne, lecz twórcy aplikacji na tym nie zaprzestali. Tym razem nowa aktualizacja przynosi kolejne trzy pomniejsze nowości, które usprawniają działanie dotychczasowych funkcji apki.

REKLAMA

Nowości w WhatsApp

Jak informują twórcy WhatsAppa na swoim oficjalnym blogu, do aplikacji trafiają trzy nowe pomniejsze funkcje. Jedna z nich to aktualizacja do możliwości tworzenia ankiet, która co prawda nie jest na WhatsAppie od dzisiaj, tylko od końca ubiegłego roku. Teraz jednak aplikacja daje opcję tworzenia ankiet, w których oddamy tylko jeden głos.

Podczas tworzenia ankiety będzie dostępny suwak „Zezwól na wiele odpowiedzi”, który trzeba będzie odznaczyć - teraz ankiety w WhatsAppie nabierają sensu. Kolejną pomniejszą nowością związaną z ankietami jest możliwość wyszukiwania ich w czatach poprzez filtrowanie wiadomości, gdzie w polu „Wyszukaj” musimy zaznaczyć „Ankiety”. A i jeśli ktoś zagłosuje w twojej ankiecie, dostaniesz powiadomienie. Proste, przydatne.

REKLAMA

Co więcej, przesyłanie dalej grafik z podpisami nie będzie powodowało przekazania dalej wyłącznie zdjęcia, ale także podpisu. Ten można edytować albo usunąć, jeśli jest taka potrzeba.

Ostatnią z nowości jest funkcja udostępniania dokumentów z tekstem, przed udostępnieniem przykładowo PDF-a, będziemy mogli dodać do niego odpowiedni podpis z komentarzem.

*Grafika główna: BigTunaOnline / Shutterstock

REKLAMA
Najnowsze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA