REKLAMA
  1. Spider's Web
  2. Technologie
  3. Gry

Demony przejmą o północy automaty paczkowe. Świetna akcja na premierę Diablo 4

W tajemnicy przed wrogami Sanktuarium, Allegro przygotowało wyjątkową ofertę dla bohaterów pragnących wkroczyć do świata Diablo 4 jako pierwsi. Akcja Nocna Premiera to świetna okazja do rozpoczęcia przygody z nowym Diablo już minutę po północy.

19.05.2023
14:32
Diablo 4 na Allegro
REKLAMA

Katowickie osiedle, 23:55. Cisza, nie licząc warkotu samochodu gdzieś daleko. Blok mieszkalny jest pogrążony we śnie, podobnie jak moi domownicy. Sam pozostaję jednak czujny. Z założonymi butami na stopach, siedzę na kanapie w salonie. Wyczekuję. Jeszcze tylko kilka minut.

Północ. Wystrzeliwuję jak strzała. Wychodzę na zewnątrz, łapiąc po drodze lekką kurtkę. Pokonuję kilkaset metrów, a z każdym kolejnym krokiem czuję narastającą ekscytację.

REKLAMA

Oto jest. Automat paczkowy. Na pozór wygląda normalnie, ale ja wiem lepiej. Wiem, że w środku tłoczy się demoniczna energia. W środku swoje leże ma sam Diablo.

Allegro przygotowało świetną inicjatywę. Gracze w Polsce mogą sobie zorganizować nocną premierę Diablo 4.

Akcja Nocna Premiera to inicjatywa Allegro, dzięki której gracze nie muszą czekać aż stacjonarne sklepy zostaną otwarte, by rozpocząć przygodę w Sanktuarium. Kupując pudełkowe Diablo 4 między 18 i 30 maja na Allegro, możemy wybrać opcję unikalnej, darmowej premierowej dostawy do urządzeń paczkowych Allegro One Box. Dzięki temu pudełko z Diablo będzie dla nas dostępne już minutę po północy, w dniu globalnej premiery gry przypadającej na 6 czerwca.

Z poziomu aplikacji Allegro fani Diablo mogą śledzić status swojego zamówienia, a także zdalnie otworzyć drzwiczki automatu paczkowego. Mają więc pewność, że przesyłka będzie na nich czekać i nie wybiorą się na północne łowy nadaremnie.

Egzemplarze Diablo 4 objęte Nocną Premierą są dostępne w specjalnej zakładce na Allegro.

Wersję pudełkową gry Diablo 4 można zamówić na stronie Nocnych Premier, a dostawa będzie bezpłatna do automatu paczkowego One Box by Allegro. Wszystkie zamówienia tego typu zostaną odblokowane do odebrania dokładnie minutę po północy, 6 czerwca 2023 roku.

REKLAMA

Diablo 4 w wersji pudełkowej jest dostępne na platformy PC, PS4, PS5, Xbox One oraz Xbox Series. Nasze pierwsze wrażenia z tym tytułem są pozytywne, ale mamy też kilka zasadniczych obaw.

REKLAMA
Najnowsze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA