Oppo Find N2 Flip będziemy mogli składać w Europie. Wspaniałe wieści

Oppo Find N2 Flip zadebiutuje na globalnym rynku i jest to świetna wiadomość, bo składanych smartfonów nigdy dosyć. Zwłaszcza gdy wyglądają ciekawie.

Jak wielokrotnie podkreślałem: składane smartfony, to najlepsze co wymyślono w ciągu ostatnich kilku lat. Pęd do naśladownictwa iPhone’a spowodował, że wszystkie smartfony zaczęły być do siebie zbyt podobne.

Składane modele były powiewem świeżości w branży. Nie do końca trafia do mnie wizja dużych modeli jak Samsung Galaxy Z Fold 4, ale uwielbiam te, które przypominają dawne konstrukcje z klapką, takie jak Motorola RARZ czy Samsung Galaxy Z Flip4. Właśnie pojawia im się konkurencja w postaci smartfona od Oppo.

Oppo Find N2 Flip będzie dostępny w Europie

Jego chińska premiera odbędzie się w czwartek, ale już dzisiaj do sieci przedostały się zdjęcia, które pokazują jak ten smartfon wygląda. Aż wstałem i zacząłem klaskać, gdy zobaczyłem duży zewnętrzny ekran. Ma aż 3,26 cala przekątnej, sporo więcej niż konkurencja. Dzięki temu będzie bardziej użyteczny.

Wewnętrzny ekran AMOLED ma przekątną 6,8 cala. Jego rozdzielczość to 2520 x 1080 pikseli, obsługuje odświeżanie 120 Hz. Sercem smartfona jest układ MediaTek Dimensity 9000 Plus. Oppo Find N2 Flip dysponuje 12 GB RAM i 256/512 GB pamięci na dane. Bateria ma pojemność 4300 mAh, naładujemy ją z mocą do 44 W.

Jeżeli chodzi o aparaty to mamy ich dwa. Główny 50 Mpix, który jest również szerokokątny oraz drugi 8 Mpix, który z kolei jest ultraszerokokątny. Wewnątrz znajdziemy aparat 32 Mpix.

Nie wiem jak wy, ale się już jaram

Na zdjęciach smartfon prezentuje się świetnie. Składałbym go jak figurki z origami.

Tagi: OppoSmartfonyTelefony

DOŁĄCZ DO DYSKUSJI