1. Spider's Web
  2. Technologie
  3. RTV

Telewizor tylko dla multimilionerów? Do zobaczenia na Audio Video Show 2022

Lokowanie produktu: Audio Video Show

Najnowsza edycja Audio Video Show to świetna okazja, by zobaczyć na żywo telewizor Samsung The Wall. Ten model wyceniany jest na setki tysięcy dolarów! Podczas trzydniowego Audio Video Show 2022 będzie też masa innych sprzętów dla pasjonatów dobrego brzmienia i nieskazitelnego obrazu - nie tylko takich dla milionerów.

28.10.2022
10:41
samsung the wall audio video show 2022 1

Audio Video Show to cykliczna impreza dla miłośników sztuk audiowizualnych. Na zaproszenie organizatorów do stolicy Polski zjeżdżają się setki producentów, którzy przywożą ze sobą swoje sprzęty - od urządzeń, które każdy może kupić w sklepie, po takie cuda, które są poza zasięgiem zwykłych śmiertelników. Jednym z nich jest telewizor Samsung The Wall. Już w ten weekend będzie okazja zobaczyć go na żywo podczas Audio Video Show 2022.

Są telewizory i telewizory, ale jest też Samsung The Wall. Ten wyświetlacz nowej generacji w wersji 110-calowej, którą można podziwiać na Audio Video Show 2022, to prawdziwa perła w ofercie koreańskiego producenta. Jest tak ekskluzywny, że firma nie podaje nawet oficjalnie jego ceny. No ale nic dziwnego - na zakup tego cuda może sobie pozwolić na niego jedynie garstka milionerów.

samsung the wall audio video show 2022 2 class="wp-image-2525748"
Samsung The Wall 110" można zobaczyć podczas Audio Video Show 2022 w sali Belweder 1 (Hotel Radisson Blu Sobieski)

A co sprawia, że Samsung The Wall jest taki wyjątkowy i drogi? Mamy tutaj do czynienia z telewizorem z matrycą typu Micro LED, która bazuje na diodach nieorganicznych. Charakteryzują się one wyższą jasnością i większą odpornością na wypalenie od tych typu OLED, ale tak jak i one zapewniają perfekcyjny kontrast. Ten ekran można montować zarówno w domach i luksusowych rezydencjach, jak i... w salach kinowych.

Oczywiście telewizor The Wall od Samsunga to tylko jedna z wielu atrakcji, jakie czekają na uczestników Audio Video Show 2022. Dla gości przygotowano 175 sal, w których swoje urządzenia będzie prezentować kilkuset producentów. Do tego w programie imprezy są liczne prelekcje i debaty z udziałem ekspertów, a na terenie targów będzie można spotkać także muzyków.

Spider's Web jest patronem medialnym Audio Video Show 2022.

Członkowie naszej redakcji byli obecni na poprzednich edycjach Audio Video Show i zachęcamy wszystkich fanów dobrego brzmienia i obrazu najwyższej jakości, by wzięli udział w tegorocznej edycji pełnej najróżniejszych atrakcji. Dla osób, które nie będą w stanie dotrzeć na imprezę, mamy jednak dobrą wiadomość: przez cały weekend na łamach Spider's Web będziemy relacjonować wydarzenie.

Przez kilka najbliższych dni będziemy się przyglądać zarówno najciekawszym telewizorom i soundbarom, jak i akcesoriom takim jak słuchawki oraz innym urządzeniom, które wpadną nam w oko. Zachęcamy do śledzenia nowych wpisów na blogu, a publikacje na temat Audio Video Show 2022 znajdziecie w specjalnej sekcji poświęconej tegorocznej edycji tych targów.

Lokowanie produktu: Audio Video Show
Najnowsze
Zobacz komentarze