REKLAMA
  1. Spider's Web
  2. Technologie
  3. Sprzęt

Nowa marka telefonów w Polsce. Infinix Hot mają zainteresować przede wszystkim młodzież

W ubiegłym miesiącu po raz pierwszy usłyszeliśmy o planach Infinixa na wejście na polski rynek. Teraz poznaliśmy więcej szczegółów - mamy informacje o pierwszych dwóch telefonach tego producenta, jakie niebawem trafią do sprzedaży.

06.07.2022
12:22
Infinix Hot. Nowa marka telefonów w Polsce z modelami Hot 11
REKLAMA

Pierwsze dwa telefony z linii Infinix Hot, jakie pojawią się na polskim rynku, to modele Hot 11 i Hot 11S. Drugie z urządzeń jest wyposażone w układ Helio G88 oraz 6,78-calowy wyświetlacz LCD IPS o rozdzielczości FHD+ i odświeżaniu 90 Hz. Telefon wyposażony jest też w stereofoniczne głośniki i potrafi dekodować dźwięk w formacie DTS.

REKLAMA

Czytaj też:

Hot 11S powinien też długo pracować bez podłączania do ładowarki. Zdaniem producenta, wbudowany akumulator o pojemności 5000 mAh ma zapewnić do 36 godz. rozmów lub do 13 godz. zabawy z grami wideo. Energię można uzupełniać z mocą 18 W. Pracą Infinix Hot 11S zarządza system operacyjny XOS 10, bazujący na Androidzie 11 z Usługami Play. Telefon dostępny będzie w dwóch odmianach: z 4 GB RAM i 64 GB pamięci oraz z 6 GB RAM i 128 GB pamięci.

Infinix Hot 11 różni się od powyższego modelu procesorem (jest to Helio G37) i jeszcze większym akumulatorem, który w tym modelu ma pojemność aż 6000 mAh. Model te ma też 6,82-calowy wyświetlacz HD+. Pracuje pod kontrolą systemu XOS 7.6, bazującym na Androidzie 11 z Usługami Play. Dostępny będzie w wersjach z 4 GB RAM i 64 GB pamięci oraz z 6 GB RAM i 128 GB pamięci.

Co ma wyróżniać telefony Infinix Hot 11S i Hot 11? Aparat, oprogramowanie i usługi dla graczy

Oba telefony Infinix Hot wyposażone są w potrójny aparat, gdzie główny moduł oferuje matrycę 50 Mpix (F/1.6). Z kolei z przodu oba oferują 8-megapikselową kamerę do selfików. Producent zapewnia, że oba telefony świetnie się sprawdzą w dowolnych warunkach oświetleniowych, szczególnie biorąc pod uwagę ich ponoć niską (choć na dziś nieznaną) cenę.

Atrakcyjne mają być też dodatki dla graczy, zaszyte bezpośrednio w systemie operacyjnym XOS. W obu modelach dostępna jest aplikacja WeZone, która pozwala posiadaczom telefonów Infinix grać w wieloosobowe gry bez dostępu do sieci. Natomiast Power Marathon pozwala na o 25 proc. dłuższą pracę w trybie awaryjnym.

Infinix Hot 11S i Hot 11 – cena i dostępność

REKLAMA

Zarówno Infinix Hot 11S jak i Hot 11 dostępne będą w dwóch wersjach kolorystycznych: Polar Black oraz 7°Purple. Ponadto Hot 11S dostępny będzie również w odcieniu Green Wave, a Hot 11 w kolorze Turquosie Cyan.

Telefony mają się pojawić w polskich sklepach w przeciągu najbliższych tygodni. Producent jeszcze nie zdecydował się poinformować, ile będą kosztować. Zapewnia tylko, że cena będzie bardzo atrakcyjna.

REKLAMA
Najnowsze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA