REKLAMA
  1. Spider's Web
  2. Technologie
  3. Sprzęt

Pożegnajcie się z tymi telefonami. Samsung chce skończyć z linią Galaxy S FE

Galaxy S FE stanowiły coś w rodzaju modeli sztandarowych dla oszczędnych klientów. Były to telefony dobrze wyposażone, ale bez szykownych dodatków definiujących urządzenia z najwyższej półki cenowej. Samsung ponoć uznał, że owa linia nie jest już potrzebna, skoro istnieje Galaxy A.

17.06.2022
15:39
Koniec Galaxy S FE
REKLAMA

Według źródeł redakcji SamMobile, telefon Galaxy S21 FE był ostatnim z linii FE (Fan Edition). Osoby, które czekają na ewentualnego Galaxy S22 FE powinny, według tych źródeł, zainteresować się zakupem innego telefonu. Samsung podobno rezygnuje z Fan Edition i chce, by Galaxy S kojarzył się wyłącznie z kategorią premium. Rolę sztandarowców dla oszczędnych mają pełnić wyłącznie modele Galaxy A.

REKLAMA

Czytaj też:

Samsung Galaxy S22 FE nie pojawi się na rynku. Podobno

Za decyzją o skasowaniu linii Galaxy S FE ma stać jej niezadowalająca dla Samsunga sprzedaż. Telefony z linii Fan Edition ponoć okazały się znacznie mniej popularne wśród klientów niż jakby życzył sobie tego producent.

To nie pierwszy raz w ostatniej historii, kiedy Samsung pozbywa się nadmiarowej oferty. Producent skasował kultową w niektórych kręgach linię telefonów Galaxy Note. Choć warto tu nadmienić, że ich rolę przejęła linia Galaxy S, której najdroższy reprezentant dziedziczy wszystkie atuty Note’a. Nie jest jasne czy Galaxy A skutecznie zastąpi Galaxy FE.

REKLAMA

Ostatni przedstawiciel tej linii, telefon Galaxy S21 FE, okazał się całkiem udanym urządzeniem. Wyposażony jest w porządny aparat, wyświetlacz wysokiej klasy i wydajny, i sprawny energetycznie układ centralny. Początkowo odstraszał ciut wysoką ceną, dziś jest do kupienia za około 2500 zł, stanowiąc bardzo ciekawą propozycję dla osób szukających korzystnej relacji jakości do ceny.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA