REKLAMA
  1. Spider's Web
  2. Technologie
  3. Gry

Total War: Warhammer i City of Brass za darmo. Epic zrobił nam świetny prezent

Dobra wiadomość dla posiadaczy pecetów. Epic Games Store rozdaje w tym tygodniu dwie świetne gry za darmo. Do zgarnięcia są Total War: Warhammer i City of Brass.

01.04.2022
9:13
epic-games-store total war warhammer city of brass
REKLAMA

Epic Games Store jest pierwszym realnym konkurentem Steama, który swoją pozycję zbudował m.in. za sprawą agresywnej promocji polegającej na wypuszczaniu co rusz gier za darmo - zwyczajowo w każdy czwartek. Posiadacze komputerów nie mają się kiedy nudzić, a tym razem do sklepu wleciały nie jedna, a dwie zupełnie nowe produkcje do pobrania bez opłat.

REKLAMA

Total War: Warhammer i City of Brass za darmo w Epic Games Store

Pierwsza z gier to strategia czasu rzeczywistego z serii Total War osadzona w uniwersum Warhammera znanego z „papierowych” erpegów. Total War: Warhammer premierę zaliczył w 2016 r. i był najlepiej sprzedającym się tytułem w historii serii. Do tego całkiem nieźle się zestarzał, a wysyłanie jednostek do walki nadal daje masę frajdy, więc jeśli do tej pory nie mieliście okazji zagrać, to czas najwyższy to zmienić.

Druga gra o tytule City of Brass to wydane przed czterema laty dzieło Uppercut Games, przy którym pracowali ludzie odpowiedzialni m.in. za sukces serii BioShock. Gra inspirowana była Baśniami z tysiąca i jednej nocy, a akcja przedstawiona jest z perspektywy osoby. Gracz w tej przygodówce wciela się w złodzieja, który musi unikać pułapek oraz nieumarłych.

Epic Games Store i darmowe gry - lepiej się pośpiesz

Czas na przypisanie gier do swojego konta Epic gracze mają do 7 kwietnia 2021 r., ale będzie można je pobrać i ograć w dowolnej chwili. Po tym terminie o godzinie 17:00 polskiego czasu pojawi się jakaś kolejna niespodzianka w postaci dwóch gier zamiast jednej, ale jak na razie trudno powiedzieć, o jakie tytuły dokładnie może chodzić.

REKLAMA

Warto dodać, że dwie gry z Epic Games Store to nie jedyne, co dla graczy przygotowały w tym miesiącu firmy zajmujące się dystrybucją gier. Sony na kwiecień udostępniło trzy gry posiadaczom PS Plus na konsolach PlayStation, Microsoft przygotował cztery produkcje z myślą o programie Games With Gold na Xboksy, a Amazon dorzucił w ramach Prime Gaming aż osiem gier na PC.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA