REKLAMA
  1. Spider's Web
  2. Technologie
  3. Gry

Będę grał w grę! Tomb Raider: Definitive Survivor Trilogy za darmo w Epic Games Store

Epic w ostatnich dniach zapewnił pececiarzom zabawę na długie miesiące, zupełnie za darmo. Wśród prezentów niebawem znajdzie się kolejna perełka, dzięki której wszyscy w sylwestra będą mogli grać w grę – Tomb Raider: Definitive Survivor Trilogy już wkrótce za darmo w Epic Games Store!

28.12.2021
17:10
Tomb Raider: Definitive Survivor Trilogy za darmo w Epic Games Store
REKLAMA

To na razie nieoficjalna informacja, lecz pochodzi ona ze źródła, które trafnie wskazało wszystkie dotychczasowe darmówki, jakie Epic rozdał w okresie świątecznym, więc można założyć, że i tym razem źródło się nie myli.

REKLAMA

Jeśli zaś się nie myli, to pececiarzy czeka prawdziwa uczta w sylwestra.

Tomb Raider za darmo w Epic Games Store!

Nie jedna, nie dwie, a trzy gry w komplecie mają być dostępne za darmo w Epic Games Store już 30 grudnia o godzinie 17:00. Na dodanie ich do biblioteki tradycyjnie będziemy mieli 24 godziny.

Nadchodzący darmowy zestaw gier to Tomb Raider: Definitive Survivor Trilogy, czyli przygotowana przez Square Enix kompilacja trzech produkcji o najsłynniejszej na świecie archeolożce:

Choć trylogia ma już nieco lat na karku, to do dziś broni się znakomitą oprawą graficzną, świetną fabułą i fantastycznym gameplayem na styku gry i kina akcji.

Tomb Raider: Definitive Survivor Trilogy za darmo w Epic Games Store class="wp-image-1990535"
Tomb Raider: Definitive Survivor Trilogy za darmo w Epic Games Store

Obecność tej konkretnej kolekcji w Epic Games Store jest o tyle ciekawa, iż normalnie nie jest ona dostępna na komputery osobiste. Choć można kupić każdą grę z osobna, tak Square Enix wydało trylogię jako całość wyłącznie na konsole Xbox One/Series i PlayStation 4. Jeśli więc te informacje się potwierdzą, to Epic Games Store nie tylko da pececiarzom piękny prezent, ale też jako pierwszy wprowadzi trylogię do sprzedaży na komputerach osobistych.

Epic dał pececiarzom istną klęskę urodzaju.

REKLAMA

Sam nie nadążam w ostatnich dniach dodawać darmowych gier do biblioteki, nie mówiąc już w ogóle o zagraniu w nie w przewidywalnej przyszłości. W tym jednym przypadku postaram się jednak zrobić wyjątek i zagrać w Tomb Raider na miły koniec roku pańskiego 2021 r. Choćby po to, by memicznej tradycji stało się zadość.

REKLAMA
Najnowsze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA