REKLAMA
  1. Spider's Web
  2. Technologie
  3. Gry

Polacy naprawiają Cyberpunka 2077. Już jest Patch 1.52 - co nowego?

Cyberpunk 2077 doczekał się właśnie nowej aktualizacji. Patch 1.52 nie wywraca tym razem niczego do góry nogami, ale gracze narzekający na błędy z pewnością się z niego ucieszą. CD Projekt RED podzielił się changelogiem z informacją, jakie konkretnie bugi udało się tym razem wyeliminować.

23.03.2022
10:34
cyberpunk 2077 1.52 patch changelog cd projekt red
REKLAMA

Zaledwie dzień po ogłoszeniu nowej gry z cyklu Wiedźmin, która zostanie przygotowana z użyciem silnika Unreal Engine 5 zamiast autorskiego REDEngine, poprzednia duża produkcja CD Projekt RED doczekała się aktualizacji. CD Projekt RED poprawił w patchu 1.52 do Cyberpunka 2077 liczne błędy.

REKLAMA

Cyberpunk 2077 - co nowego w patchu 1.52?

Ostatnia duża aktualizacja gry, czyli Cyberpunk 2077 1.5, zawiera masę usprawnień graficznych przygotowanych głównie z myślą o konsolach nowej generacji - wśród nich jest m.in. ray-tracing. Niestety i tym razem deweloperom nie udało się uniknąć bugów, a te są teraz metodycznie usuwane. A jakie dokładnie błędy usunięto? Na to pytanie odpowiada najnowszy changelog.

Lista zmian w Cyberpunku 2077 1.52 podzielona została na kilka sekcji. Pierwsza z nich dotyczy gameplayu. CD Projekt RED wyeliminował m.in. pojawianie się zbyt wielu wraków albo samochodów Nomadów podczas szybkiej jazdy. Naprawiono też zawieszającą się animację związaną z nożami do rzucania i dodano możliwość znalezienia nowego pancerza w Japantown.

Oprócz tego Cyberpunk 2077 1.52 naprawia błędy w zadaniach.

Wśród zmian wymieniane jest m.in. zablokowanie hakowania w apartamencie Northside przed ukończeniem pierwszego aktu. Gracze nie będą mogli też już wydać ponownie (i niepotrzebnie) wirtualnych eurodolarów na posiadany już pakiet odświeżający mieszkanie, a w obozie Nomadów na pustyni będzie można wziąć prysznic. Gracze nie będą też ginąć w windzie podczas zadania Automatic Love ani blokować się w zadaniu Blistering Love.

Cyberpunk 2077 1.52 ucieszy też osoby, którym zablokowało się zadanie Cyberpsycho Sighting: Demons of War podczas przeszukiwania obszaru w poszukiwaniu informacji. Do tego quest o nazwie Epistrophy nie będzie się ponownie pojawiał po jego ukończeniu w dzienniku. Do tego dochodzą liczne inne pomniejsze bugfixy zadań I Fought the, Life During Wartime, Path of Glory, The Information, The Ride i With a Little Help from My Friends.

REKLAMA

Oprócz tego CD Projekt RED poprawił bugi w otwartym świecie Night City. Auta nie będą pojawiały się dalej niż powinny, korpusy-samobójcy nie będą wstawali po upadku na Corpo Plaża, a zadanie Assault in Progress w Arroyo będzie widoczne na mapie. Poprawiono też zlecenia fixerów takie jak Goodbye, Night City, No Fixers, Playing for Keeps i Murk Man Returns Again Once More Forever. W ramach łatki 1.52 poprawiono też nieco interfejs oraz animacje.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA