W 70 proc. perpetuum mobile. Stacja bazowa Orange większość energii czerpie ze słońca
Jeżeli tak ma się kształtować przyszłość telekomunikacji, to jestem za. Jedna z nowopostawionych stacji bazowych Orange nie jest podłączona do żadnej sieci energetycznej. Większość zapotrzebowania na prąd zapewnia jej słońce.

REKLAMA


