REKLAMA
  1. Spider's Web
  2. Technologie

Ruszyła sprzedaż Samsunga Galaxy Z Flip 5G. Kosztuje 6799 zł

Samsung Galaxy Z Flip 5G oficjalnie trafia do Polski. Cena jest tak nieznacznie wyższa od wariantu 4G, że jego zakup stracił sens.

13.08.2020
11:58
Ruszyła sprzedaż Samsunga Galaxy Z Flip 5G. Polska cena zaskakuje
REKLAMA

Odświeżona wersja składanego Samsunga Galaxy Z Flip, który zadebiutował w lutym 2020 r., właśnie pojawiła się w oficjalnym sklepie producenta.

REKLAMA

Samsung Galaxy Z Flip kosztuje 6600 zł

 class="wp-image-1325398"

Jego wersja wyposażona w łączność 5G - zaledwie 200 zł więcej, 6799 zł.

Samsung Galaxy Z Flip 5G polska cena class="wp-image-1325401"

To oczywiście nadal mnóstwo pieniędzy, ale prawdę mówiąc spodziewałem się o wiele wyższej podwyżki ceny przy okazji wprowadzenia łączności 5G. Samsung jednak pozytywnie zaskoczył.

Samsung Galaxy Z Flip 5G - co go różni od zwykłego Galaxy Z Flip?

samsung galaxy z flip class="wp-image-1102607"

Różnice są tak naprawdę tylko dwie. Pierwsza to oczywiście procesor, który umożliwia łączność 5G - Snapragon 865+, o wiele potężniejszy od modelu 855+ w zwykłym Z Flip.

Druga różnica to warianty kolorystyczne. Galaxy Z Flip dostępny jest w kolorach: fioletowym, czarnym i szarym. Galaxy Z Flip 5G trafił zaś do sprzedaży w kolorach szarym i miedzianym, przy czym ten ostatni prezentuje się chyba najładniej ze wszystkich.

 class="wp-image-1325416"

Pod każdym innym względem to nadal ten sam telefon, którego recenzję możecie przeczytać na Spider's Web, lub obejrzeć na naszym kanale YouTube.

Samsung Galaxy Z Flip czy Galaxy Z Flip 5G - który wybrać?

REKLAMA

Dla każdego, kto rozważał zakup mniejszego ze składanych smartfonów Samsunga, wybór powinien być oczywisty: wariant 5G jest tym właściwym.

Dopłata zaledwie 200 zł do znacznie lepszego procesora, ładniejszego koloru i nowego typu łączności to przy tym pułapie cenowym grosze. Nie zdziwiłbym się zresztą, gdyby Samsung w najbliższym czasie albo wycofał Galaxy Z Flipa 4G z oferty, albo - na co bardzo liczę - znacząco obniżył jego cenę. W obecnej sytuacji współistnienie obydwu produktów najzwyczajniej w świecie nie ma sensu.

Nie przegap nowych tekstów. Obserwuj Spider's Web w Google News

REKLAMA
Najnowsze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA