Wkrótce będziemy ładować smartfony bezprzewodowo także w Starbucksie
Ładowanie indukcyjne/brzprzewodowe będzie obok płatności NFC jedną z najciekawszych funkcji nowych smartfonów. Zapomnieliśmy już o urządzeniach Palma, które jako pierwsze posiadały taką opcje ładowania. Teraz do gry weszły smartfony od Nokii i LG. Urządzenia te wykorzystują standard Qi. Tymczasem wczoraj Google, AT&T oraz Starbucks dołączyli do sojuszu Duracella z konkurencyjnym standardem - WiCC. Czy wkrótce popijając kawę będziemy mogli niezwykle wygodnie ładować telefon?

REKLAMA
